Domácí výroba sýrů

Pozoruji tady zvětšený zájem o výrobu domácích sýrů, také začínám, tak si zde můžeme předávat poznatky o výrobě sýrů a vše kolem toho.
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 9.1.2019 všeobecné - ostatní

jaké máte nejraději sýry

A) s bílou plísní7%

B) s modrou plísní21%

C) pařené0%

D) s mazem na povrchu0%

E) tvrdé bez ok4%

F) tvrdé s oky11%

G) všechny57%

Od 7.1.2021 hlasovalo 28 čtenářů.

N1Mara - Profil | St 13.2.2019 18:49:25

PYTLAKS >> Moc pěkné to máš ! .-)

    Nsmike - Profil | St 13.2.2019 18:47:19

    PYTLAKS >> ja už bych to sežral :-)

      Nsazava - Profil | St 13.2.2019 18:44:28

      PYTLAKS >> Hezký!!👍👍

        NPYTLAKS - Profil | St 13.2.2019 18:19:02

        nalžovský přemístěn na zrání:-))

          NPYTLAKS - Profil | St 13.2.2019 0:51:09

          sazava >> včera bleu a dnes nalžovský:-)

            Nsazava - Profil | Út 12.2.2019 23:39:44

            Poušťák >> jen dnes??

              NPoušťák - Profil | Út 12.2.2019 23:19:32

              sazava >> dnes jsem měl za ráfkem....o)))

                Nsazava - Profil | Út 12.2.2019 23:09:46

                Nikdo se nevěnuje sýraření?

                  Nsazava - Profil | Ne 10.2.2019 20:41:18

                  Tak už to zase ,,šmudlám"!😀😀

                    Nmedvěd - Profil | So 9.2.2019 17:07:54

                    PYTLAKS >> já před chvilkou

                      NPYTLAKS - Profil | Pá 8.2.2019 23:38:50

                      medvěd >> před chvílu jsem vytáhl 10kg klobás z budky:-)

                        Nsazava - Profil | Pá 8.2.2019 22:52:19

                        medvěd >> tak ty snad umíš všechno od žrádla!!👍👍😀😀㈳​2;😀

                          Nmedvěd - Profil | Pá 8.2.2019 22:42:33

                          sazava >> já ano.Zítra pokračuju

                            Nsazava - Profil | Pá 8.2.2019 22:39:31

                            Dneska nikdo nevyráběl? Já zítra pro mléko dnes přišli kultůry a v neděli jdu na to!!

                              Nwoody - Profil | Pá 8.2.2019 8:41:15

                              Zdravím mistry sýraře, protože je tato diskuse mimořádně inspirující, tak si dovolím přidat odkaz pro nás sýrařské neznalce:
                              https://www.lidovky.cz/relax/dobra-chut/jak-na-indi​cky-syr-panyr-poradi-znama-novinarka-a-foodblogerka​.A190128_115806_dobra-chut_ape

                                Nsalfi - Profil | Čt 7.2.2019 9:54:35

                                Dekuji vsem. Ochutnam ji

                                  NKruan - Profil | Čt 7.2.2019 5:12:39

                                  salfi >> nikdy nevylevam
                                  .vzdy vypiju...do lednice s ni...chlazena je moc dobra...a hlavne je to zdrava vec...

                                    NPYTLAKS - Profil | Čt 7.2.2019 0:14:49

                                    salfi >> trochu místo vody na chleba,raz jsem dělal rikotu,moc práce

                                      Nsazava - Profil | St 6.2.2019 23:53:26

                                      salfi >> skoušel jse jí dál využít,ale nikdy se mi to nepovedlo!!

                                        Nsalfi - Profil | St 6.2.2019 23:49:37

                                        Muzu se vas, panove, zeptat, jestli nejak vyuzivate syrovatku nebo ji proste jen vylijete? Dekuji