Domácí výroba sýrů

Pozoruji tady zvětšený zájem o výrobu domácích sýrů, také začínám, tak si zde můžeme předávat poznatky o výrobě sýrů a vše kolem toho.
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 9.1.2019 všeobecné - ostatní

jaké máte nejraději sýry

A) s bílou plísní7%

B) s modrou plísní21%

C) pařené0%

D) s mazem na povrchu0%

E) tvrdé bez ok4%

F) tvrdé s oky11%

G) všechny57%

Od 7.1.2021 hlasovalo 28 čtenářů.

Nmedvěd - Profil | Út 5.2.2019 9:44:29

PYTLAKS >> nádherný kožíšek

    NPYTLAKS - Profil | Út 5.2.2019 9:43:43

    dnes půjdou do alobalu kamemberty:-)

      NPYTLAKS - Profil | Po 4.2.2019 17:18:23

      medvěd >> minule to byla zajímavá chuť,možná to tak nechám:-)

        Nstefek - Profil | Po 4.2.2019 16:06:10

        medvěd >> máš ty bochanky sýrů krásné a v gastru to sušené masíčko , sliny tečou 😛

          NŠUKI - Profil | Po 4.2.2019 15:46:48

          PYTLAKS >> Už jsem krapetek polknul :-)))

            Nmedvěd - Profil | Po 4.2.2019 15:43:04

            PYTLAKS >> ta skáče všude.Chce to v tomto případě často natírat mazovkou.Ona povolí

              NPYTLAKS - Profil | Po 4.2.2019 15:42:21

              ŠUKI >> ty zas moc kecáš:-))

                NPYTLAKS - Profil | Po 4.2.2019 15:41:38

                medvěd >> mi zas na ně přeskočila sigma 17:-(

                  Nmedvěd - Profil | Po 4.2.2019 15:33:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  ted jsem zabalil trošku reblochonů

                    NŠUKI - Profil | Po 4.2.2019 15:28:25

                    medvěd >> On má také pěknou robku ale foto tady nedá .-)))

                      Nmedvěd - Profil | Po 4.2.2019 14:58:23

                      PYTLAKS >> moc pěkný

                        NPYTLAKS - Profil | Po 4.2.2019 14:57:04

                        dnes se bude balit brie do alobalu:-)

                          Nsazava - Profil | Po 4.2.2019 14:28:05

                          medvěd >> mají jí na ekokoze tak jsem jí koupi.

                            Nmedvěd - Profil | Po 4.2.2019 14:26:16

                            sazava >> tu neznám

                              Nsazava - Profil | Po 4.2.2019 14:25:26

                              medvěd >> jo jo zkoušel jsem všechno tak používám tu namáčecí drží.

                                NŠUKI - Profil | Po 4.2.2019 14:04:32

                                medvěd >> Nechceš moji adresu a poslat to PPL-KEM :-)))) Já už tady opravdu přestanu čumět :-)))

                                  Nmedvěd - Profil | Po 4.2.2019 13:56:59

                                  sazava >> sým musí být docela suchý

                                    Nsazava - Profil | Po 4.2.2019 13:55:48

                                    medvěd >> já si taky koupil takovou tu co namáčíš ve vodě pořád a tyhle jsem měl taky a nepsali mi asi nějaký šmejd.

                                      Nmedvěd - Profil | Po 4.2.2019 13:51:54

                                      sazava >> je to sýrařská tužka.Jedlá

                                        Nsazava - Profil | Po 4.2.2019 13:50:50

                                        medvěd >> 👍👍👍 čím prosím si popisuješ sýry jakou fixou?