Domácí výroba sýrů

Pozoruji tady zvětšený zájem o výrobu domácích sýrů, také začínám, tak si zde můžeme předávat poznatky o výrobě sýrů a vše kolem toho.
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 9.1.2019 všeobecné - ostatní

jaké máte nejraději sýry

A) s bílou plísní7%

B) s modrou plísní21%

C) pařené0%

D) s mazem na povrchu0%

E) tvrdé bez ok4%

F) tvrdé s oky11%

G) všechny57%

Od 7.1.2021 hlasovalo 28 čtenářů.

Ndrvoštěp - Profil | Ne 20.1.2019 16:54:06

Darďas >> Naštěstí naproti bydlí kolega chemik😂. Taky jede na Ff.

    NDarďas - Profil | Ne 20.1.2019 16:52:09

    drvoštěp >> :-)) Poprosím Toma,ať ti udělá nějakou specialitu.

      Ndrvoštěp - Profil | Ne 20.1.2019 16:47:18

      Darďas >> To povezeš v chemickém sudu ? A pokud povane vítr tak v Litvínově budou hledat únik čpavku😁

        NDarďas - Profil | Ne 20.1.2019 16:43:56

        drvoštěp >> Neboj.Přesně ten ..ti dovezu.:-)

          Ndrvoštěp - Profil | Ne 20.1.2019 16:42:06

          PYTLAKS >> Tvl, to smrdí až k nám 😂😂😂

            Nmedvěd - Profil | Ne 20.1.2019 16:31:11

            PYTLAKS >> no ,to muselo chodit rychle

              Nmedvěd - Profil | Ne 20.1.2019 16:30:07

              PYTLAKS >> kolik to váží?

                NPYTLAKS - Profil | Ne 20.1.2019 16:19:58

                parmezán už osychá po solné kůpeli:-)

                  NPYTLAKS - Profil | Ne 20.1.2019 16:19:17

                  jsem objevil po půl roku kozí,to byly grády:-)

                    Nsazava - Profil | Ne 20.1.2019 10:24:14

                    medvěd >> díky uberu vodu.

                      Nmedvěd - Profil | Ne 20.1.2019 8:29:57

                      sazava >> solí se ve 20% roztoku,tudíž já dávám kilo na čtyřil litry vody

                        Nsazava - Profil | Ne 20.1.2019 0:35:29

                        PYTLAKS >> já dávám 1 kg soli na 6 litrů vody. Vodu převařuju a občas vodu přecedím přes plátýnko a znovu převařím,ale maximálně 1×.

                          NPYTLAKS - Profil | Ne 20.1.2019 0:01:52

                          sazava >> našel jsem postup tu:-)akorát na tym videu mi připadá,že té soli tam sype moc,příjde mi,že ten kybel má tak 10l,zas nevím kolik má ten sáček soli váhu

                          http://syrar.cz/solny-roztok-na-nasoleni-syru/

                            Nsazava - Profil | So 19.1.2019 23:53:41

                            PYTLAKS >> to taky zkusím dával jsem jen sůl.

                              NPYTLAKS - Profil | So 19.1.2019 23:46:37

                              sazava >> mi se už kůpe v solným láku,dal jsem tam aj ocet a chlorid vápenatý,uvidíme jak to dopadne:-)

                                Nsazava - Profil | So 19.1.2019 23:33:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Chvilka před formováním!

                                  Nsazava - Profil | So 19.1.2019 22:32:21

                                  Tak už krájím nadrobno!!

                                    Ncechura09 - Profil | So 19.1.2019 17:47:05

                                    medvěd >> Díky za info, když vidím tu parádu co děláš, pokud se to uskuteční, budu tam......

                                      Nsazava - Profil | So 19.1.2019 17:39:55

                                      PYTLAKS >> tak to je supr! Mě se pomalu uvolňuje kuchyně tak za chvilku jdu na to!

                                        NPYTLAKS - Profil | So 19.1.2019 15:59:05

                                        sazava >> už se lisuje.-)