Domácí výroba sýrů

Pozoruji tady zvětšený zájem o výrobu domácích sýrů, také začínám, tak si zde můžeme předávat poznatky o výrobě sýrů a vše kolem toho.
Autor diskuse: PYTLAKS - Profil , 9.1.2019 všeobecné - ostatní

jaké máte nejraději sýry

A) s bílou plísní7%

B) s modrou plísní21%

C) pařené0%

D) s mazem na povrchu0%

E) tvrdé bez ok4%

F) tvrdé s oky11%

G) všechny57%

Od 7.1.2021 hlasovalo 28 čtenářů.

NPYTLAKS - Profil | St 16.1.2019 13:37:25

sazava >> na brie už se zahřívá:-)

    Nsazava - Profil | St 16.1.2019 13:02:00

    PYTLAKS >> taky to tak mám dělám když přes zimu není co dělat a v tomhle ,,hnusu" ideál!!

      NPYTLAKS - Profil | St 16.1.2019 12:58:01

      sazava >> tak včil se doma nudím:-)

        NPYTLAKS - Profil | St 16.1.2019 12:57:41

        medvěd >> udělanů z nějakého kyblíka:-))

          Nsazava - Profil | St 16.1.2019 12:15:17

          PYTLAKS >> jedeš ve velkém!!

            Nmedvěd - Profil | St 16.1.2019 12:09:52

            PYTLAKS >> ono se to trošku probarví.Co máš za formu?

              NPYTLAKS - Profil | St 16.1.2019 12:09:51

              sazava >> udělal jsem ještě várku kamembertů a včil se sýří reblochon:-)

                Nsazava - Profil | St 16.1.2019 11:55:23

                PYTLAKS >> pěkná práce!!

                  NPYTLAKS - Profil | St 16.1.2019 11:54:04

                  zaočkování,sýřenina,dohřívání a míchání,lisování,osychání po solení,teď ze 2 měsíce počkat a pak koštnůt první mimolet:-)barvil jsem podle návodu a žlutý mi teda nepříjde:-(

                    Ndrvoštěp - Profil | Út 15.1.2019 10:43:26

                    Darďas >> ;)))

                      NDarďas - Profil | Út 15.1.2019 10:42:19

                      drvoštěp >> Ještě že tak.Již jsem měl strach,že ti místo sýru...povezu dětské pleny.:-)

                        Ndrvoštěp - Profil | Út 15.1.2019 10:37:50

                        Darďas >> Je to dobrý, nejsem ;))

                          NDarďas - Profil | Út 15.1.2019 10:33:05

                          drvoštěp >> Jak dopadl test,jsi v tom?:-)

                            Ndrvoštěp - Profil | Út 15.1.2019 10:19:02

                            Lasskoun >> ;))

                              NLasskoun - Profil | Út 15.1.2019 3:12:43

                              drvoštěp >> OOT
                              ... jestli najdeš hrst pšenice a ječmene, tak zkus ten Egyptský ... ":-D ... rovnou si při tom můžeš určit i pohlaví budoucího potomka ... když rychleji poroste pšenice, tak to bude kluk ... no, a když ječmen, tak potom očekávej holčičku ":-))) ...... popř. si někam vlož cibuli ... "x-DD ...
                              ( https://virality1.tiscali.cz/tehotensti-v-minulosti​/ )

                                NPYTLAKS - Profil | Út 15.1.2019 2:44:23

                                mimolet se lisuje a kamemberty se formujů:-))

                                  N1Mara - Profil | Po 14.1.2019 21:46:56

                                  drvoštěp >> :-)))

                                    NPYTLAKS - Profil | Po 14.1.2019 21:36:28

                                    drvoštěp >> to nepiju tož nevím:-)

                                      Ndrvoštěp - Profil | Po 14.1.2019 21:26:24

                                      medvěd >> Ráno si udělám těh.test😂

                                        Nmedvěd - Profil | Po 14.1.2019 21:04:42

                                        drvoštěp >> to je opravdu divný