Kde zrovna prší?

zde bych uvítal aktuální informace o dešti, povodních a jiné hlášení..
Autor diskuse: u x a - Profil , 1.10.2018 všeobecné - revíry, cestování

myslíte že sucho je diky chování lidí na planetě a nebo se jen jedná o nepředvídatelný cyklus planety..

A) ano je to cyklus50%

B) může za to řepka a nevratné PE flašky11%

C) počasí nad čr je řízeno ruskem..38%

D) můžou za to díslové auta2%

Od 29.4.2019 hlasovalo 114 čtenářů.

NKruan - Profil | So 21.5.2022 8:01:14

Willow >> v HK jen vitr..jinak prd

    Nstormandnature - Profil | So 21.5.2022 7:59:51

    Tak nám nacmrndalo 2,5mm. To je úplný hovno. Ani fotku jsem neudělal. Na to, jak fronta vypadala při postupu z Německa, v okolí Karlových Varů pravděpodobně supercela, tak tady to stálo za vyliž prdel.

      NWillow - Profil | So 21.5.2022 6:47:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Ráno 4:40... dvě malé lejty za sebou.

        NValuček - Profil | So 21.5.2022 3:45:19

        Kdyby napršela třetina, co ti darmožrouti nahlásí, tak by to bylo super. Takhle je na toto období takové sucho, že z toho nic dobrého nekouká. Třebíč, jih Vysočiny :-(

          NMAXXSKATER - Profil | Pá 20.5.2022 23:26:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Willow >> Jojo, je to tady ... :-))) Ten vichr byl teda šílenej, čekal jsem, že se mi za oknem skácí strom. :O

            NWillow - Profil | Pá 20.5.2022 22:44:48

            MAXXSKATER >> Hlásím lejtu a bouřku jako prase.

              NKáceč - Profil | Pá 20.5.2022 21:40:06

              MAXXSKATER >> no to nejsem, napršelo málo, ráno musím s lejtou pro vodu :-)

                NMAXXSKATER - Profil | Pá 20.5.2022 21:38:01

                Káceč >> Tak hlavní je, že jsi spokojen. =) Já budu doufat, že mi tu bouřku nevezme žádná voda v okolí. =D

                  NKáceč - Profil | Pá 20.5.2022 21:31:59

                  MAXXSKATER >> šamanku mám doma :-) Buď bouřku vzala žlutická přehrada a přes Vladař šla na Plzeň nebo na druhou stranu a řádí v Lubenci.

                    NMAXXSKATER - Profil | Pá 20.5.2022 21:26:51

                    Káceč >> Tím spíše se dej na šamanství a pošli mi jí sem dále do východních Čech - už na ní čekám. =)

                      NPetr64 - Profil | Pá 20.5.2022 21:24:28

                      Willow >> U vás chčije furt,takže jestli nechceš nasrat půl republiky,tak si to nech pro sebe.😉

                        NKáceč - Profil | Pá 20.5.2022 20:54:15

                        MAXXSKATER >> já o bouřku nestojím. Jede líheň a když nepude proud, musel bych dát na modlení :-)

                          NMAXXSKATER - Profil | Pá 20.5.2022 20:50:24

                          Káceč >> Upřímně řečeno přesně z toho mám strach, že než to sem k nám dojde, tak bude po bouřce. :-)

                            NKáceč - Profil | Pá 20.5.2022 20:48:58

                            MAXXSKATER >> tady je taky sucho. Najednou je klid, nefouká, nehřmí neprší. Možná ticho před bouří :-)

                              NMAXXSKATER - Profil | Pá 20.5.2022 20:36:55

                              Willow >> To doufám, kamaráde. Už jsem připravenej s nádobkami a mám v plánu nachytat rousnice. :-)

                                NWillow - Profil | Pá 20.5.2022 20:34:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                MAXXSKATER >> Už to jede.....22:30-23:00 to dopadne.

                                  NKnapík - Profil | Pá 20.5.2022 20:31:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Západ Plzně

                                    NMAXXSKATER - Profil | Pá 20.5.2022 20:28:54

                                    Káceč >> Tak si to tam nesysli a pošli i něco dál sem k nám. :-) My už tady na to čekáme jako na smilování. =)

                                      NKáceč - Profil | Pá 20.5.2022 20:23:30

                                      Žlutice, hromy blesky a leje vodorovně. Elektrika už hapruje.

                                        NWillow - Profil | Čt 19.5.2022 17:01:55

                                        Kruan >> Ani Ti nebudu psát kolik napršelo v úterý tady...
                                        2x 1m3....za 20 minut.Byla to lejta jak prase.

                                          Červené karty: Hurvinek, supinna