Kde zrovna prší?

zde bych uvítal aktuální informace o dešti, povodních a jiné hlášení..
Autor diskuse: u x a - Profil , 1.10.2018 všeobecné - revíry, cestování

myslíte že sucho je diky chování lidí na planetě a nebo se jen jedná o nepředvídatelný cyklus planety..

A) ano je to cyklus50%

B) může za to řepka a nevratné PE flašky11%

C) počasí nad čr je řízeno ruskem..38%

D) můžou za to díslové auta2%

Od 29.4.2019 hlasovalo 114 čtenářů.

NKruan - Profil | Čt 19.5.2022 15:08:45

Buffalo1969 >> staci, ze uz je artroooooza a 3 operace :D

    NBuffalo1969 - Profil | Čt 19.5.2022 15:06:55

    Kruan >> bude rhééééuma....:-))))))))))

      NKruan - Profil | Čt 19.5.2022 8:17:16

      Willow >> no ja jel rano do prace na skutru v kratasech a sandalech :D kua byla trochu kosa :d

        NWillow - Profil | Čt 19.5.2022 7:04:28

        Buffalo1969 >> Tady +1,5°C.!!!!

          NBuffalo1969 - Profil | Čt 19.5.2022 7:02:51

          CHKO Mor.kras.
          venku +3°C...... auta i tráva namrzlý.

            Nstormandnature - Profil | St 18.5.2022 19:06:30

            Já jsem vykybloval jeden sud do vany pod kůlničkou. Tam nateče většinou prd, páč má kůlna malou střechu. No a jak to hezky vypadalo, tak je sud pořád prázdnej a vana už je taky vyzalejvaná. Už přemýšlím, jestli do toho sudu nebudu chodit chcát, ať je v něm aspoň něco.

              Nbarbusna - Profil | St 18.5.2022 18:55:24

              Kruan >> Závidím i těch cca šest a půl milimetrů. Sucho jaxfiňa....

                NKruan - Profil | St 18.5.2022 16:08:55

                Fúterý mi napéršalo 500l do bečky...strecha cca 77 m2...takze zadna velka slava to nebyla....ale bylo to sakra prijemne

                  NKáceč - Profil | Út 17.5.2022 20:05:57

                  Petr64 >> to je jen tvá utkvělá představa, jen počkej, až to zakalení začnou zjišťovat z příslušného Povodí :-)

                    NPetr64 - Profil | Út 17.5.2022 19:38:56

                    Káceč >> Vole. Fernet vychází ven křišťálově čistej. Dokonce čistější,než prohnanej přes nanofiltry.😁

                      NKáceč - Profil | Út 17.5.2022 19:08:51

                      Petr64 >> bodejť by se Svitava nezakalila, když do ní chčiješ ferneta :-)

                        NPetr64 - Profil | Út 17.5.2022 17:48:05

                        Buffalo1969 >> Nedělám v tunelu.😁 Na druhé straně s deštěm nic moc, Svitava se ale zakalila.

                          Nmlaďoch - Profil | Út 17.5.2022 14:52:27

                          Petr64 >> v Brně řikajó,že tak chčijó muchy

                            NBuffalo1969 - Profil | Út 17.5.2022 14:16:14

                            Petr64 >> musíš být v Blansku a ne v tunelu. Od Bk přes Rájec až do Sloupu krásně pršelo. 🤓👍🍺

                              Ndrvoštěp - Profil | Út 17.5.2022 12:33:36

                              u x a >> Prach z pil mám opláchlej😆😆😆

                                NZdenall - Profil | Út 17.5.2022 12:27:40

                                Slavkovsko 1 mm 😩

                                  NPetr64 - Profil | Út 17.5.2022 11:06:01

                                  Buffalo1969 >> Kecáš jen jemně mrholí. Sice už 2 hodiny,ale do deště to má daleko.😉
                                  Kopneš do hromádky prachu a pod 2mm škraloupem je sucho.☹️
                                  Fotky cca 3 minuty starý.

                                    NBuffalo1969 - Profil | Út 17.5.2022 10:14:19

                                    Blansko. Prší, nádherně prší. 🤩

                                      Nu x a - Profil | Út 17.5.2022 9:37:29

                                      Konečně se trochu spláchne ten pil

                                        Njariss - Profil | Út 17.5.2022 5:32:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Praha Modřany - po nočním dešti napršelo 8l/m2.

                                          Červené karty: Hurvinek, supinna