Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NSharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    NSharry - Profil | Čt 21.3.2024 15:15:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    prisel mi prak pro kolegu a 2 nahradni gumy ( jedna pro me)..., to bude smršť😊😊😁

      NMAXXSKATER - Profil | Čt 21.3.2024 14:43:36

      Petr64 >> Já se vláčel s vláčkou a vlastně jsem vláčel i sám sebe, ale procházka to byla fakt super ... 😂

        NMAXXSKATER - Profil | Čt 21.3.2024 14:37:15

        brzak >> :-) To já se občas vyliju rád a potom je prý ještě více srandy než normálně, což se cení ... 😂

          NPetr64 - Profil | Čt 21.3.2024 14:31:48

          MAXXSKATER >> To já se věčně někde vláčel s plavačkou a ani jsem nemusel být nacamranej.😁

            Nbrzak - Profil | Čt 21.3.2024 13:39:42

            MAXXSKATER >> na Tebe mě to moc nesedí )))

              NMAXXSKATER - Profil | Čt 21.3.2024 13:36:56

              Petr64 >> Zažil jsem ledacos, ale tohle mě fakt zmohlo - jak ten chlast, tak i vláčení s Tomem kolem přehrady. 😂

                NMAXXSKATER - Profil | Čt 21.3.2024 13:35:01

                brzak >> Pamatuj si, že čas od času je potřeba si tzv. vyhodit z kopýtka, i když to zahranuje ranní opičku. 😂

                  NPetr64 - Profil | Čt 21.3.2024 13:33:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  MAXXSKATER >> Se nediv, že je jejich tempo vražedné, když jejich revírem jsou řeky a stojáky a jejich protivníci rum a ostatní kořalky. Oni jsou totiž OV-BRA 11.

                    Nbrzak - Profil | Čt 21.3.2024 13:30:04

                    MAXXSKATER >> těmto a podobným aktivitám se vyhýbám,nekončí to dobře,přiznávám )))

                      NMAXXSKATER - Profil | Čt 21.3.2024 13:28:30

                      brzak >> To mluvíš o sobě, když jsi minule nedojel ? 😂 Na kolu jsem tam nejel, ale jejich tempo je vražedné. 😂

                        Nbrzak - Profil | Čt 21.3.2024 13:25:52

                        MAXXSKATER >> co jsi od toho čekal,že budete pít colu? )))

                          Nbrzak - Profil | Čt 21.3.2024 13:24:29

                          MAXXSKATER >> okolnosti tomu nebudou nakloněny,to je jistý už teď )))

                            NMAXXSKATER - Profil | Čt 21.3.2024 13:20:56

                            brzak >> Nene, rád se s nimi opět ještě setkám, jen bude záležet na okolnostech, ale tak to je prostě vždy. =)

                              Nbrzak - Profil | Čt 21.3.2024 13:19:10

                              MAXXSKATER >> no já myslím,že se těmto příležitostem již vyhneš ))))

                                NMAXXSKATER - Profil | Čt 21.3.2024 13:14:44

                                brzak >> Ano, ale i díky tomu jsem získal pár nových kamarádů, které zase někdy při příležitosti uvidím. 😂

                                  Nbrzak - Profil | Čt 21.3.2024 13:03:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Kdo by měl chuť nechť v sobotu dorazí.

                                    Nbrzak - Profil | Čt 21.3.2024 13:02:08

                                    MAXXSKATER >> co to meleš,sám jses z toho léčil týden jak jsi v loni navštívil ostraváky )))

                                      NPetr64 - Profil | Čt 21.3.2024 12:46:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      No tvl. Ta geoška jde opravdu svařovat.

                                        Červené karty: rover, brzak, keltt