Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    NSharry - Profil | So 16.3.2024 6:30:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    dobre rano vsem 😁😁

      Ndraveček - Profil | So 16.3.2024 6:18:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Už řádi😀

        NMAXXSKATER - Profil | So 16.3.2024 5:34:49

        Pomalu nadchází čas zmizet, takže se mějte a všem přeju fajn sobotu, zatím čabas. x)

          NMAXXSKATER - Profil | So 16.3.2024 4:29:40

          Kondrakar >> Jasná věc a tím jsme hned u jádra pudla ... U nás už se nemůže mluvit například v souvislosti s tím kormoránem o zdravém prostředí. Jinak o to zástřelné kormoránů údajně myslivci nemají moc zájem, že se to moc nevyplácí, ale to už je zase jiná věc. Nicméně hlavní je, že už si i ti nahoře uvědomili, že je to problém.

            NMAXXSKATER - Profil | So 16.3.2024 4:24:26

            Opět dobré ráno všem. x)

              Nbrzak - Profil | So 16.3.2024 4:18:44

              Vash >> vstávat a cvičit vokurky😀💪

                NKondrakar - Profil | So 16.3.2024 3:40:41

                MAXXSKATER >> Tak kormoš už se snad střílet smí bez nějakých vyjímek. A to přemnožení predátorů, to je debata na delší dobu. Ve zdravém prostředí se predátor přemnožit nemůže. Vždy ho tam bude tolik, kolik jich dokáže krajina uživit. Viz vztah myši x myšolovci. Když je myší hodně, odchová se více mláďat myšolovců. Když je málo, tak je i málo mláďat.

                  NMAXXSKATER - Profil | Pá 15.3.2024 23:35:57

                  Dobrou noc všem. x)

                    NMAXXSKATER - Profil | Pá 15.3.2024 22:48:38

                    jirisyky >> Tipl bych si, že se to použilo jako hnojivo pod nějakou pěstovanou komodit - to jen například. 😂

                      NMAXXSKATER - Profil | Pá 15.3.2024 22:47:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      ŠUKI >> Rybařina je zkrátka láska na celý život. Jak říkal děda, tak baba Tě zradí vždy, ale rybařina nikdy. :-)))

                        NVash - Profil | Pá 15.3.2024 22:39:22

                        Lutra >> Moje řeč 👍🙏 A místo hnoje, chemie 🤮🤘

                          NLutra - Profil | Pá 15.3.2024 22:37:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Vash >> Oni by i orali, ale nechat pole přes zimu na brázdě je dnes skoro trestnej čin. Když jsem byl ve škole ( těsně po tom co nás opustili mamuti), tak orba byla základní meliorační opatření. Dnes se v tom šťourá x vědátorů a orba je div ne sprostý slovo. Pak se diví co je myší a eroze. L.

                            Njirisyky - Profil | Pá 15.3.2024 22:34:35

                            MAXXSKATER >> A co tedy dělaly s obsahem střev? 🤔😁

                              NŠUKI - Profil | Pá 15.3.2024 22:16:40

                              MAXXSKATER >> Mi už dělá od roku 1970 .... 🤗🤗🤗

                                NMAXXSKATER - Profil | Pá 15.3.2024 22:16:39

                                Pardubice a i Sparta vyhrály 1. zápas v sériích - dobrá práce ... :-)))

                                  NMAXXSKATER - Profil | Pá 15.3.2024 22:13:10

                                  ŠUKI >> Jasně, hele, já si z toho dělal jenom srandu ... Ono obecně vzato je blbost, aby člověk provozoval rybařinu jakožto koníček, aby na tom vydělával ... Koníček má zůstat v první řadě zálibou, co Ti dělá radost. :-)

                                    NMAXXSKATER - Profil | Pá 15.3.2024 22:11:54

                                    jirisyky >> Vycházím ze čtení o domorodých kmenech v džungli - ty z ryb zužitkují také úplně všechno. 😂

                                      NMAXXSKATER - Profil | Pá 15.3.2024 22:11:04

                                      Vash >> Ani já si to nemyslím. Oni používali zdravý rozum. Leč snad se to myšlení začíná zase měnit. :-)

                                        NMAXXSKATER - Profil | Pá 15.3.2024 22:08:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Kondrakar >> Souhlasím, momentálně jsme ve stavu, kdy se nám tu přemnožilo X predátorů, kteří byli jakožto zvířata chráněná státem ... Narážím tím třeba na kormorána a ochránci přírody furt tvrdí, že to tak není.

                                          Červené karty: rover, brzak, keltt