Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    NVash - Profil | St 17.1.2024 12:29:48

    brzak >> Za barákem jich mám zakopaných pět 😉😝🤘 A to myslí vážně 🤣😲💪 Jo a před barákem ještě jednoho. Takže asi tak 😤

      Nbrzak - Profil | St 17.1.2024 12:27:33

      Vash >> tak pověz rumovej mužíčku kde je zakopanej pes? ))))

        NVash - Profil | St 17.1.2024 11:57:16

        brzak >> To nebude úplně závist 😉😝🤘

          Nbrzak - Profil | St 17.1.2024 11:18:09

          pajagogo >> bla bla bla,tady už se závidí i kousek kapra )))

            Npoky82 - Profil | St 17.1.2024 10:50:52

            Sharry >> Vlastní zkušenosti?? :)))

              NVash - Profil | St 17.1.2024 9:22:59

              MAXXSKATER >> Předsedo, každý den sme blíž 😉😤🤘 Tady ráno -11 😰 Jemně mi namrzá srst na xichtě 🤣 Ale za 1-2h mám hotovo 💪 V krbu hoří co víc si přát 🤩🔥

                Npajagogo - Profil | St 17.1.2024 8:52:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Sharry >> no a v posledním stádiu už bude vypadat takhle nějak a bude plavat ve vodní říši a jíst zkažený miniboilí 😂😂

                  Npajagogo - Profil | St 17.1.2024 8:47:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Sharry >> nedávno sem ho potkal v práci a pod montérkama se mu lehce rýsovala hřbetní ploutev, tuším že po oteplení mu budou vidět i žábry 😂😂

                    NMAXXSKATER - Profil | St 17.1.2024 7:24:29

                    brzak >> Hele, ani mi nemluv. Já už čekám na jaro jako na smilování, ale asi to bude muset ještě odložit. ;-D

                      Nbrzak - Profil | St 17.1.2024 7:04:28

                      MAXXSKATER >> mráz jak sviňa,bude to zase zamklý s rybama,tak snad příští týden trefěj to oteplení.

                        NMAXXSKATER - Profil | St 17.1.2024 6:59:53

                        brzak >> Zdar i Tobě. Už to tak vypadá ... To víš, kola kapitalismu se musí neustále roztáčet sem a tam. =D

                          Nbrzak - Profil | St 17.1.2024 6:51:41

                          MAXXSKATER >> čus,bus,koukám že já dorazil domů a Ty jsi nastoupil.

                            NMAXXSKATER - Profil | St 17.1.2024 6:13:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            macek >> :-))) To jsou všechny baby, které mají na rančích "Casa De" Sasan, Sharry a další šlechtici ... :-D

                              NMAXXSKATER - Profil | St 17.1.2024 6:10:15

                              Dobré ráno všem.

                                NSharry - Profil | St 17.1.2024 5:54:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                sasan111 >>
                                neboj..., ony si to taky tvrde odmakavávají...
                                Nech bejt, mit 365 dni v roce rozedřenou frndu a dusit se peeeerem, neni taky zrovna nic moc..🙈🙈

                                  Nsasan111 - Profil | Út 16.1.2024 22:58:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  macek >> No na pracáku a ve fabrice určitě nejsou :-)))))))

                                    Nmacek - Profil | Út 16.1.2024 18:52:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Chlapi, když vidím tady ty kočičky co sem vkládáte, tak si vždycky vzpomenu na film Woodyho Allena Láska a válka. Tam ho probudili v budoucnosti, ukazovali mu holky v Playboji a on jim na to říkal, že ty holky neexistovaly.
                                    Tady mi to přijde stejný, to musí všechno malovat AI. Jinak kde to kua je?? 😀

                                      Nbrzak - Profil | Út 16.1.2024 18:50:19

                                      Sharry >> zítra bude k obědu,čerstvá ryba je čerstvá ryba,teplota vody 1,7 stupně,měl jsem přejezdy a dva za hubu se chytli,překvapení.

                                        Nretrívr - Profil | Út 16.1.2024 17:50:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        ---

                                          Červené karty: rover, brzak, keltt