Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

MAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    MAXXSKATER - Profil | Út 16.1.2024 17:50:34

    Tak jo, mějte se a zatím čus.

      jetam - Profil | Út 16.1.2024 16:52:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      ...

        Sharry - Profil | Út 16.1.2024 16:11:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        brzak >>
        twl a hned si je praštil?? 😂😂
        kuwa ty mas zase start..

          brzak - Profil | Út 16.1.2024 15:13:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Dnes se dva povedli za hubu💪

            Bob - Profil | Út 16.1.2024 13:54:21

            sasan111 >> hned bych se nechal utesit takovou cenou...

              MAXXSKATER - Profil | Út 16.1.2024 6:46:33

              Dobré ráno všem.

                Vash - Profil | Út 16.1.2024 6:24:03

                sasan111 >> Brýtro vinařu 🤘 Tady větrno s mírným popraškem toho hnusu 😩

                  sasan111 - Profil | Út 16.1.2024 6:17:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Sharry >> Cena útěchy :-)))))))
                  Hezký den všem :-)))))))))

                    Sharry - Profil | Út 16.1.2024 5:20:11

                    brzak >>
                    bylo pod nulou, nesel jsem.

                      brzak - Profil | Po 15.1.2024 22:23:12

                      Vash >> v padesáti Ti dobře mrdá v kulichu😀

                        Vash - Profil | Po 15.1.2024 21:54:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        brzak >> Ten je marnej 😉 Dělá ocet a ještě se prsí 😝🤣🤘
                        https://m.youtube.com/watch?v=GvrvQTUbUcA&pp=ygUXdHJpcCB0byBlbmdsYW5kIFBlYWNvY2s%3D

                          brzak - Profil | Po 15.1.2024 21:23:22

                          Vash >> to bylo myšlený na sasana😀

                            sasan111 - Profil | Po 15.1.2024 21:00:14

                            Vash >> ...lesní dělník a kdo je víííííc ?!?!?!? :-)))))))))))))))))

                              Vash - Profil | Po 15.1.2024 20:58:22

                              brzak >> Nonono 😝 Jsem lesní dělník 💪😤🤘

                                brzak - Profil | Po 15.1.2024 20:54:19

                                Vash >> á,kundolapka je tady😀

                                  Vash - Profil | Po 15.1.2024 20:53:47

                                  sasan111 >> Neboj za chvíli se jdu cpát kam nemám 😝🤣🤘💪

                                    brzak - Profil | Po 15.1.2024 20:53:04

                                    Vash >> už zase nevidíš na písmenka?😀

                                      sasan111 - Profil | Po 15.1.2024 20:52:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Vash >> Máš nějaké rozlétané a cpeš se kam nemáš :-))))))))))

                                        Červené karty: rover, brzak, keltt