Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NSharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    NVash - Profil | Po 15.1.2024 20:49:47

    brzak >> Dobře 😤 onluvenka přijata 🤘😝🥃 Dám si za tebe 💪

      Nbrzak - Profil | Po 15.1.2024 20:48:52

      Vash >> jsem v práci👎

        NVash - Profil | Po 15.1.2024 20:41:46

        brzak >> Nalej si panáka Mr.Krocátko 😤🥃🤘🤣

          Nbrzak - Profil | Po 15.1.2024 20:36:33

          Sharry >> tak jak dopadl ten plánovaný nedělní lov?

            NSharry - Profil | Po 15.1.2024 19:47:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            🤣🤣

              NSharry - Profil | Po 15.1.2024 19:02:40

              draveček >>
              poladime😉😉

                Nbrzak - Profil | Po 15.1.2024 19:01:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                👍

                  NVash - Profil | Po 15.1.2024 18:17:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Trocha toho pekla 😤🤘🤩

                    Ndraveček - Profil | Po 15.1.2024 17:42:18

                    Sharry >> kdyby někdo vypadl,dej vědět 🤔

                      Nbrzak - Profil | Po 15.1.2024 15:17:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      👍

                        NMAXXSKATER - Profil | Po 15.1.2024 12:08:09

                        Letím s juniorem k doktorce, takže se zatím mějte a čao. x)

                          NMAXXSKATER - Profil | Po 15.1.2024 11:26:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Sharry >> Díky za info. Už na to koukám. Mám to o 60 km dál než na Pastviny a o 60 km méně než na Orlas. =D

                            NSharry - Profil | Po 15.1.2024 11:13:46

                            MAXXSKATER >>
                            uz je rozhodnuto.., jedeme Slapy..
                            info ti poslu😉😉

                              NMAXXSKATER - Profil | Po 15.1.2024 10:42:55

                              Sharry >> Budeme uvidět, Tome. =) Kdy to definitivně rozseknete ? Já ještě furt nemám povolenku, tudíž jsem si ještě nekoupil stále krajskou, takže bych to mohl ještě furt změnit a vzít si celosvazovku třeba ... ;-D

                                NMAXXSKATER - Profil | Po 15.1.2024 10:35:58

                                Nazdar skupino. x)

                                  Nsasan111 - Profil | Ne 14.1.2024 22:39:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Vash >> Nepokradeš !!!! :-)))))))))

                                    NVash - Profil | Ne 14.1.2024 18:32:21

                                    retrívr >> Nemá chybu 👍💪🤘 S i bez si ukradnu 😲😉 Dík

                                      Nretrívr - Profil | Ne 14.1.2024 18:04:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      --

                                        NWorm - Profil | Ne 14.1.2024 15:56:04

                                        Sharry >> Nemám, zařizovala to kamarádka.....podle mě taky přes booking . Je to nejjednodušší...zrovna v pátek jsme takhle bookovali Tatry Smokovci na září 👍

                                          NSharry - Profil | Ne 14.1.2024 15:50:36

                                          Worm >>
                                          nemas nejaky kontakt na majitele chaty u vody, kde je elektrina a pronajima ji??

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt