Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NSharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    NWorm - Profil | Ne 14.1.2024 15:29:56

    Sharry >> Orlík jsem měl půjčený+pobýval s majitelem chaty a další squadrou....pod 2 promile měl malokdy😆Slapy jsme byli na Ždáni.......v podstatě u vody....použij booking😄

      NSharry - Profil | Ne 14.1.2024 15:25:50

      Worm >>
      nejak po pošmudlime..., jen hledame chatu u vody.., stačí i nějaká špeluňka se střechou 😂😂
      Ideal , kdyz rano vyjdu z chaty s kafem, tak narazim na stojan s prutem 😂😂

        NSharry - Profil | Ne 14.1.2024 15:24:23

        MAXXSKATER >>
        jasny...😉, ono taky muzes doject a popijem, pokecane..
        bude stejna sestava +1 novy.., takze pohodova parta😇😇😇

          NSharry - Profil | Ne 14.1.2024 15:22:50

          sasan111 >> 😉👍

            NMAXXSKATER - Profil | Ne 14.1.2024 15:20:48

            No a já zasejc mizím, prej jedeme něco nakupovat do Pardubic či co, takže se zatím mějte a čabas ... x)

              NMAXXSKATER - Profil | Ne 14.1.2024 15:20:27

              Sharry >> No, hele, to už je mimo rajón mé krajské povolenky, tak úplně nevím ... To by se asi případně vidělo až potom, jak by to všechno bylo. Nicméně na mne rozhodně neberte ohledy, vyberte si to hezky dle sebe. =)

                NWorm - Profil | Ne 14.1.2024 15:07:32

                Sharry >> Orlík i Slapy jsem zkoušel......nachytat se dá,ale jak je to velká voda,je jednodušší mít sebou někoho, kdo to zná a mít loď s motorem.Jinak klasika...zkoušet zátoky,přístavy a nebo čekat, až něco připlave.....což na mě, starého nervózu, rozhodně není moc přijatelné.

                  Nsasan111 - Profil | Ne 14.1.2024 15:02:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Vash >> ...odpolední pokoukání .-))))

                    Nsasan111 - Profil | Ne 14.1.2024 15:01:50

                    Sharry >> Slapy neznám ale Vranovská přehrada, to je moje srdcovka a i se tam vyznám co a jak....okyši a candoši tam jsou, no jak je to v září...nevím.Nejlépe na dravce na větší vodě je až se ochladí.

                      NSharry - Profil | Ne 14.1.2024 14:54:40

                      MAXXSKATER >>
                      zdar a silu 😁😉
                      toz a ba Slapy by si dojel??

                        NMAXXSKATER - Profil | Ne 14.1.2024 14:47:00

                        Jo a jináč zdar všem. x)

                          NMAXXSKATER - Profil | Ne 14.1.2024 14:44:00

                          Sharry >> Čau Tome, o tom by mohl něco vědět Petr, tak ho tu označím a třeba něco řekne. @Asuanec

                            NSharry - Profil | Ne 14.1.2024 14:41:10

                            kurde chlopi.., chytal nekdo z Vas Slapskou prehradu?.. Uvazujeme s kolegy, kam v Zaří na rybku a vlacku...
                            Chceme chatu u vody .., uvazujeme Orlik,, Slapy.. i jine.. Ideal, kdyz tam bude sance chytit okouna a candata..😉

                              NVash - Profil | Ne 14.1.2024 14:02:56

                              Worm >> Jo povedli se 😆 Dost často chodí hovna ty hned mažu 😤 Škoda, že sem nejdou dát videa, těch mám taky kopec 🤘

                                NWorm - Profil | Ne 14.1.2024 13:53:30

                                Vash >> Člověk přijde z ryb,nají se a pak tohle😆Ještě štěstí,že jsem si nedával zrovna rum na zahřátí 👍

                                  NVash - Profil | Ne 14.1.2024 13:50:00

                                  Worm >> To jsme rádi 😉😤 Občas mi nějaký přistane a když jich je víc tak to sem hodím 🤘 Teď se zrovna sešlo tuto no 🤣

                                    NWorm - Profil | Ne 14.1.2024 13:04:08

                                    Vash >> Tvl.....málem jsem se polil kafem.....slušný vtipy, hlavně, první dva 👍

                                      NVash - Profil | Ne 14.1.2024 12:16:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Trochen srandy 🤘🤣😤

                                        NPetr64 - Profil | Ne 14.1.2024 10:52:35

                                        Polčis >> Já občas od tchyně dostanu flašku ""vína"". Aspoň je na svařák.😉
                                        Sklady je potřeba plnit,bo dneska jsem četl článek o tom, že konsolidační balíček nesplňuje to co hamoťáci potřebují a je potřeba navýšit spotřební daň. To sou ale vizionáři. Po dvou týdnech provozu už mají jasno.🤮🤮

                                          Njetam - Profil | Ne 14.1.2024 9:06:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          ...

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt