Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NSharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    NSharry - Profil | Ne 14.1.2024 9:02:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    🤣🤣

      Nbrzak - Profil | Ne 14.1.2024 5:16:59

      vstávat a cvičit banderovci )))

        NPolčis - Profil | So 13.1.2024 21:48:08

        Petr64 >> Tchýně je sama,nepije to a švagr mamánek lope víno.
        Jinak se taky samozásobím panem Jamesonem.
        Ale neskladuju jak ty 😁

          NPetr64 - Profil | So 13.1.2024 21:43:32

          Polčis >> Jsem samozásobitel. Nerad spoléhám na jinou stranu.😁

            NPolčis - Profil | So 13.1.2024 20:34:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Petr64 >> Já nejsem teda takový křeček,ale tchýně mně zásobuje jakmile dopiju 😁

              NPetr64 - Profil | So 13.1.2024 20:30:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Polčis >> Poctivě se už za živa mumifikuju lakem na rakve a mumie jsou nesmrtelný.🤣🤣🤣

                NPolčis - Profil | So 13.1.2024 20:24:02

                Petr64 >> To je dobré heslo,ale takové naděje si nedávám 😁
                Co nestihnu já, dodělá někdo jiný 🤣

                  NPetr64 - Profil | So 13.1.2024 20:20:59

                  Polčis >> Taky to tak mám. Navíc se držím hesla" Neumřu,dokud nebude hotovo". Budu tady asi do 137roků.🤣🤣🤣

                    NPolčis - Profil | So 13.1.2024 20:19:06

                    Petr64 >> Ale zase to baví... dám si u toho pivko... teď už i domácí švestičku a roba nebrble že se picnu jen tak z nudy 😁

                      NPetr64 - Profil | So 13.1.2024 20:16:27

                      Polčis >> Samodomo stavba udržuje při životě,jen to trvá násobně dýl. Taky občas něco buduju a taky jen pomocí koukání.

                        NPolčis - Profil | So 13.1.2024 20:09:55

                        brzak >> Střechu i s krovama sám.Krovy teda měl pod palcem švagr, který to jednou viděl dělat 🤣.Teď se učím zednickou,podlahy sem zvládl.
                        Naplňuje mně to celkem,nejsem bytový gaučák.
                        Ale peněz to sežere jak prase.
                        Teď zazdívám garážové vrata 5m2+okno a jsem bez omítky a práce na desítce.A to mám něco ušetřené, protože do Polska dojdu za 15minut.

                          Nbrzak - Profil | So 13.1.2024 19:58:30

                          Polčis >> tak to při dnešních cenách materiálu a řemeslníků vůbec nezávidím,ono si totiž člověk všechno sám neudělá.

                            Njarda85 - Profil | So 13.1.2024 19:38:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Zdravím všechny. Spokojenost 😁

                              NPolčis - Profil | So 13.1.2024 19:25:07

                              brzak >> My s robou dva roky zpátky koupili starý barák, takže do soudného dne je o zábavu postaráno 😁
                              Když jsme bydleli v bytě tak jsem jel na Hartu 25km rano i večer když mně pustil gauč 😁

                                Nbrzak - Profil | So 13.1.2024 19:16:08

                                Polčis >> já mám doma všechno v cajku,panelák no,takže vyrazím ještě zítra vyházet zbytek krmení,ono o nic nepřicházíš.

                                  NPolčis - Profil | So 13.1.2024 19:03:47

                                  brzak >> Tah na bránu jak cyp 😁 Já si opět namíchám lepidlo a zdít,osadit okno a potom pár šmatláků vsáknu 😉

                                    Nsasan111 - Profil | So 13.1.2024 17:51:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Sharry >> Tož tak :-))))))

                                      Nbrzak - Profil | So 13.1.2024 17:15:11

                                      Polčis >> zítra to zkusím znova protože nějakej kontakt s rybou byl.

                                        NPolčis - Profil | So 13.1.2024 16:59:00

                                        brzak >> První ryba se pouští né?Rybou nemyslím tu mřenku 😁
                                        Ale jinak na gaučáka dobrý 😉
                                        Já už mám taky papíry,ale hraju si v garáži na zedníka, takže ryby počkají.

                                          Nbrzak - Profil | So 13.1.2024 16:27:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          MAXXSKATER >> vezír,igelitka,mrazák,to je prostě Brzák ))),zítra si to dám znova,vítr na hovno,ale něco málo bylo,dal jsem tomu 2 hod,zítra dýl.

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt