Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:17:29

    drak+ >> Dá se to tak v zásadě i říci ... =)

      NSharry - Profil | Čt 18.1.2018 21:17:29

      jarda85 >> :-D..., k sehnani vsude mozne, ale stoji to .., kolikrat az moc! A to kazdy den :-D , nektere " nocni stolecky" uz dneska maji v profilu, ze jak vydelavas jako chudak do 50 tis a chodis 5 x tydne do prace.., tak ani nemas psat, byla by to ztrata casu. :-D. To vis, jina doba, dnes se vse rika na rovinu ( alespin v tomhle nektere holkciny maji jasno no) :-D

        NRadunak - Profil | Čt 18.1.2018 21:17:24

        jarda85 >> jako jasný,ale ten šok,když chceš platit je taky k nezaplacení :-) :-) :-)

          N1568 - Profil | Čt 18.1.2018 21:16:46

          Tu se nebudou rozdávat dormici???:-))

            Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 21:16:44

            já 2 >> To bych ani moc netvrdil,kámoš se svou tenkrát ještě milenkou nám hlídali prvního kluka a dopadlo to tak,že za čtyři roky měli tři ratolesti.:-))

              Njá 2 - Profil | Čt 18.1.2018 21:16:36

              MAXXSKATER >> Jak dlouho bys to vydržel?

                NRadunak - Profil | Čt 18.1.2018 21:16:21

                nadrazak >> byl jsem odhalen :-) :-) :-) :-). Mám v ní forpasy :-) :-) :-)

                  Njá 2 - Profil | Čt 18.1.2018 21:16:09

                  MAXXSKATER >> Já se ptal na ryby, né na prasátka

                    NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:16:07

                    Sharry >> To by se ale MRKovalo ... :-)))

                      NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:15:18

                      já 2 >> Jenom občas a prut jí raději moc nepůjčuji, neb by mne velice často mohla přechytat ... :-)))

                        Njá 2 - Profil | Čt 18.1.2018 21:15:09

                        jarda85 >> Já tu svojí jednou vzal a bavilo jí to, ale přesto všude tvrdí že ne a znovu jít nechce... nutit jí nebudu, je mi tam dobře bez ní

                          Njá 2 - Profil | Čt 18.1.2018 21:14:21

                          Radunak >> Říká se, že půjčit si děti na hlídání je nejlepší antikoncepce...

                            Njarda85 - Profil | Čt 18.1.2018 21:14:02

                            Sharry >> Nádhera, kde je k sehnání a hlavně kolik stojí.😉

                              Njarda85 - Profil | Čt 18.1.2018 21:12:57

                              Radunak >> 😅😅😅hodně dobrý,ale ty děti jsou tak roztomilé, že se člověk nad tím pousměje a jede se dál.

                                Njarda85 - Profil | Čt 18.1.2018 21:11:50

                                já 2 >> Na rybách přivítám každou ženu, hlavně tu, která přinese něco dobrého na chuť (alkohol), a nebo něco luxusního na jídlo. Jinak ženské na ryby nepatří.

                                  Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 21:11:48

                                  Radunak >> Radku nabízí se otázka co dělala u ní v kabelce,snad s tou kabelkou nechodíš ty?? :-)))))

                                    NRadunak - Profil | Čt 18.1.2018 21:11:09

                                    jarda85 >> asi ti i rozumím. Naše malá(19měsíců) to dělá taky,ale ta je zase ujeta na peněženky a karty v ní :-) :-) :-). Už mi ji vynda i z modráků a to je pak ouvej,když.natankuneš plnou,nebo jdeš nakoupit :-) :-)

                                      Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 21:10:37

                                      Sharry >> Tady u nás napadlo v noci pár cm. a oni jezdili s pluhama ale co plužili fakt nechápu,ale solili taky statečně..-))

                                        NSharry - Profil | Čt 18.1.2018 21:10:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        nadrazak >> abys nerek...

                                          NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:10:17

                                          nadrazak >> Ty mám v mrazáku a stejně jsem je nevypotřeboval. :-)))

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt