Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    Njá 2 - Profil | Čt 18.1.2018 21:09:44

    Chodí s vámi ženy, milenky, partnerky na ryby? A jste rádi?

      Ndrak+ - Profil | Čt 18.1.2018 21:08:47

      MAXXSKATER >> buď zdráv. makáš noční?

        Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 21:08:38

        MAXXSKATER >> Doufám,že máš v akvárku nástražky.:-)) Do zahájení ještě povyrostou a budou bojovnější.:-))

          Njarda85 - Profil | Čt 18.1.2018 21:07:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Radunak >> To máš ještě dobrý, že ti to aspoň řekla. My máme syna kterému nejsou ani dva roky a ten velmi rád uklízí věci,já hledal 2dny klíče od auta. Pak jsme zjistili jeho tajnou skříň,kde věci schovávál,tak teď už víme kde to hledat. A zatím jsem vždy všechno našli tam.

            NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:07:33

            Radunak >> Milujeme naše partnerky. :-)))

              NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:07:06

              drak+ >> Zdar Dráčku. =)

                NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:06:54

                Radunak >> Tak jsem dostal teda chuť místo hladu. :-)))

                  Ndrak+ - Profil | Čt 18.1.2018 21:06:54

                  Radunak >> domlasknu to a jdu ležet

                    NRadunak - Profil | Čt 18.1.2018 21:06:27

                    já 2 >> no do háje,to bych si i žužlal v noci palec po takovejch dobrotách :-). Po to musí spát jako mimi i vegetarián :-) :-) :-)

                      NRadunak - Profil | Čt 18.1.2018 21:04:50

                      drak+ >> na zdraví Románku....

                        NRadunak - Profil | Čt 18.1.2018 21:04:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Teď jsem tady lítal po bytě a celej mimo,že jsem debil a ztratil povolenku. Půl hodiny mě odpůrkyně nechala a pak suše oznámila.
                        Jseš,máš jí celou dobu u.mě v kabelce :-) :-) :-)

                          Njá 2 - Profil | Čt 18.1.2018 21:02:55

                          Radunak >> Já teda jídlo nefotím, ale včera, vlastně dneska jsem měl.
                          V noci na mě přišel hlad, tak jsem šel do ledničky a zakrojil uzený bůček, k tomu nakrájel hovězí jazyk, od obou druhů sulce, domácí sekanou a zavařené uzené... naložil na talíř a spolu se třemi krajíci domácího chleba sežral... a pak jsem spal jak mimnko

                            Ndrak+ - Profil | Čt 18.1.2018 21:02:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Dobjej večer tak na zdraví na diškus

                              NRadunak - Profil | Čt 18.1.2018 21:02:12

                              MAXXSKATER >> twl,to je na chuť :-)

                                NRadunak - Profil | Čt 18.1.2018 21:00:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                ...

                                  NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 21:00:15

                                  Sharry >> To není vůbec moje zásluha ... Ale vaše. ;-)

                                    NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 20:59:58

                                    Radunak >> To se dělá ? Dostal jsem hlad. :-)

                                      NSharry - Profil | Čt 18.1.2018 20:58:29

                                      MAXXSKATER >> jj, rozjelo se ti to tu krasne...

                                        NRadunak - Profil | Čt 18.1.2018 20:57:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Kurwa,kdo zna Jirotkovo sekanou uzná,že je super :-) :-) :-)

                                          NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 20:55:33

                                          Už stovka příspěvků ? Díky všem ... :-)

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt