Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NSharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 20:12:40

    Amurkiller >> Přej a bude mi přáno

      NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 20:12:24

      já 2 >> Leč není to na Tobě vidět. ;-)

        NAmurkiller - Profil | Po 29.10.2018 20:11:18

        Zdar bando:-)

        Musím se pochlubit i tu,v květnu jedu do Finska chytat na Ålandy a jako bonus to budu mít za free:-)

          Njirisyky - Profil | Po 29.10.2018 20:11:12

          já 2 >> 🤣🤣🤣🤣

            Njirisyky - Profil | Po 29.10.2018 20:10:44

            Petr64 >> To je ta nevýhoda tabletu a mobilu. A když k tomu přičteš to jejich ťukání všemi deseti a koukají jen co píšou, tak se není čemu divit. Jsou to darebáci 🤣🤣

              Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 20:09:54

              MAXXSKATER >> Já jedím často

                Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 20:09:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                jirisyky >> No, slečna si klekne, pošleš ho tam odzadu, chytneš jí za vlasy a řekneš: Tvoje sestra šuká líp"

                  NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 20:08:59

                  já 2 >> Až se staneš z Padavana taky Mistrem Jedi. :-)))

                    NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 20:08:26

                    jirisyky >> Tu je teď dokonce 17 °C, tak jsem rád, že jsem na rozdíl od spousty ještě nepřezul auto.

                      Njirisyky - Profil | Po 29.10.2018 20:07:56

                      já 2 >> Už jsem to někde slyšel a tehdy se i tomu řechtal. Ale můžeš to připomenout. Bylo tam, že se na ní musíš nějak udržet, mám dojem

                        Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 20:07:34

                        MAXXSKATER >> Ano mistře, a kdy budu umět použít sílu, mistře?

                          NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 20:06:09

                          Petr64 >> A opět jsem v menšině co do počtu plků. :-)))

                            Njirisyky - Profil | Po 29.10.2018 20:05:53

                            yvana >> No jeje, venku to vypadá jak na jaře. U nás krásných 15.9°C a to se blíží listopad. No, jsem zvědavej na zimu. Mohla by překvapit

                              NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 20:05:46

                              já 2 >> Jsi ještě v tomto ohledu až příliš nezkušený, mladý Padavane. :-))) Dočkej času ... :-)))

                                NPetr64 - Profil | Po 29.10.2018 20:05:26

                                MAXXSKATER >> Teď to stejný za 8 minut a určitě něco naskočilo, než jsem tohle naklepal.;-)

                                  Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 20:03:58

                                  MAXXSKATER >> Máme myčku, ale pekáček tam nedávám

                                    Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 20:03:37

                                    jirisyky >> Víš co je rodeo sex?

                                      NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 20:03:28

                                      já 2 >> Není lepší to nechat na myčku ? Ženská pak může dělat něco jiného - jen rada zkušenějšího. :-)))

                                        Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 20:03:15

                                        yvana >> To mě sumec taky, pak rád chytám velké jeseny, podoustve, okouny, lipany, potočáky, plotice, perlíny, cejny a takovéhle potvory...

                                        Jo, ještě nemám rád duháky a siveny

                                          Njirisyky - Profil | Po 29.10.2018 20:03:00

                                          já 2 >> Stačí, když škube pozadím. Pusť ji do dřezu horkou vodu a onoho škubání a pláče máš haba kuk :-)

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt