Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NSharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 20:02:41

    Petr64 >> To zase dorazil se svojí troškou do mlýnu "Já 2", ten jich měl z toho min. půlku. =)

      Nyvana - Profil | Po 29.10.2018 20:02:40

      jirisyky >> To je moc dobře,stačí se podívat z okna nevím kde jsou ty větší teploty u nás je to jak v zakletém lese.

        Nyvana - Profil | Po 29.10.2018 20:01:02

        já 2 >> Po pravdě mám ráda všechny ryby i když taky mě potěší velká ryba..

          Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 19:59:58

          jirisyky >> To by mě nebavilo, mám rád, když pláčou, škubou sebou a tak...
          Amatére jeden

            Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 19:59:21

            MAXXSKATER >> Bude-li někdy mojí ženou, musí takové věci dělat automaticky

              NPetr64 - Profil | Po 29.10.2018 19:58:38

              MAXXSKATER >> Hmm 10 minut a 10 nových. Martin tady není.:-)

                Njirisyky - Profil | Po 29.10.2018 19:58:17

                já 2 >> Jasný, přítulka u dřezu, ruce plné práce a tak se nemohla bránit.... i ty divochu jeden 😂😂😂

                  NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 19:57:25

                  já 2 >> To už cepuješ svojí budoucí manželku ? :-)

                    Njirisyky - Profil | Po 29.10.2018 19:56:48

                    yvana >> Tak mám fajn náladu, jelikož mám u sebe cácorky + i dlabu něco, co poradil Lasskoun. Jinak alkohol již nějaký ten rok nepiju. 😂😂

                      Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 19:55:59

                      A abyste si to nevykládali špatně, nemusel jsem umývat nádobí

                        Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 19:55:23

                        Jinak dnes byli k večeři okouni... a byl jsem po zásluze odměněn

                          Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 19:54:41

                          yvana >> Já mám rád všechny krom kaprů jakékoli velikosti a tloušťů. Jinak u těch kaprů toleruji velikost 47-52cm

                            Nyvana - Profil | Po 29.10.2018 19:53:08

                            jirisyky >> Ahoj copak tak z vesela?

                              Nyvana - Profil | Po 29.10.2018 19:52:18

                              já 2 >> Malý bezmocný nepříteli,když mě ani jedno nevyhovuje,moje MO nemá vodu,tím nenasazuje ryby,chytám prakticky jenom na vodě ČRS to znamená Orlík,tam jsem spokojená co se dává do vody,mám ráda bachratý kapříky,vyžraný candoše,metrový sumce:-))))

                                NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 19:51:02

                                Petr64 >> Já ho osobně vidím jako největší motor. Teď si to můžeme ověřit - přijde až ve čtvrtek. :-)

                                  NPetr64 - Profil | Po 29.10.2018 19:49:58

                                  MAXXSKATER >> No. Když tu není,je o 50 míň.;-)

                                    NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 19:43:43

                                    jirisyky >> Nazdar kuliferdo. :-)

                                      Njirisyky - Profil | Po 29.10.2018 19:41:27

                                      Ahoj ku večeru 🍻🥂🍸🍷🍹

                                        Njá 2 - Profil | Po 29.10.2018 19:40:17

                                        yvana >> Jak myslíš, ale jsem nespokojený!!!!
                                        Aby jsi si neudělala malého, bezmocného nepřítele...

                                          NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 19:36:28

                                          Petr64 >> Ono je to hodně dané i tím, kdy je tu Nádražák, protože ten mele pantem pěkně. :-)

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt