Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NSharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    NPetr64 - Profil | Po 29.10.2018 19:35:10

    MAXXSKATER >> Když ty tu nejseš den,je 100+/- novejch. Když tu nejsem já půl dne,je tu 350+/- novejch.:-)

      NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 19:32:12

      Petr64 >> Jakou jako výhodu ? :-)

        NPetr64 - Profil | Po 29.10.2018 19:30:30

        MAXXSKATER >> To já jen někdy. Ty máš výhodu,tak můžeš.:-)

          NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 18:56:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Petr64 >> Dělám to tak automaticky, že odepíšu všem, co mi něco psali. Přijde mi to normální. ;-)

            NPetr64 - Profil | Po 29.10.2018 18:50:11

            Áááá. Koukám,že třičtvrtěhodinka odpovědí skončila. :-)

              NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 18:32:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Sharry >> Ach ty baby ... :-D

                NSharry - Profil | Po 29.10.2018 18:29:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                MAXXSKATER >> jeden nadrazacky...

                  NSharry - Profil | Po 29.10.2018 18:28:57

                  MAXXSKATER >> 😂😂😂

                    NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 18:26:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Petr64 >> Cože to ? Byl jsem nedostupný ... :-)))

                      NPetr64 - Profil | Po 29.10.2018 18:18:08

                      Bude ti stačit 30, nebo raději 45 minut?

                        NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 18:15:34

                        jirisyky >> Ty jsi teda nepoužitelnej celej příští tejden ?

                          NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 18:14:55

                          vaereckoff >> Tak auto jsem dneska úspěšně odevzdal a už jenom čekám, s čím mi zavolá. =)

                            NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 18:05:05

                            já 2 >> S vědomím, že mě toho dneska čekalo fakt moc, jsem už i tak šel pozdě, ale to znáš sám. =)

                              NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 18:04:33

                              Kondrakar >> Kořist ? To znamená, že bych mohl očekávat u vody, že něco takového upečeš ? :-)))

                                NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 18:03:58

                                rover >> A tak mně bylo jasné, jak to tam bude vypadat. Nejel jsem tam kvůli tomu, aby mi tam někdo vyvářel nebo ubytovával u sebe doma. V létě se to dá v pohodě vydržet u vody a vlastně je to i super.

                                  NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 18:00:58

                                  Lasskoun >> Jojo, díky, docela jsem něco naspal, leč neusíná se mi snadno s pocitem povinností. :-D

                                    NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 17:59:18

                                    Lasskoun >> Hmmm, to se někdo má, ale v nepřetržitém provozu musím spoléhat na kolegy. :-D

                                      NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 17:53:56

                                      jarda85 >> Tak se zatím měj a čao. ;-)

                                        NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 17:53:41

                                        jarda85 >> To už říkáme pěknejch pár sezón jak ve fotbale, tak v hokeji. Snad klapne aspoň ten hokej.

                                          NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 17:53:04

                                          jarda85 >> :-) Ne, já teď fakt nevím, co se tu dělo, ale občas si tu někteří něco moc berou, ač je to teda minimálně z mé a Martinovy (Nádražákovy) strany myšleno pouze ve srandě, za jiné mluvit nemůžu.

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt