Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    NSharry - Profil | Po 29.10.2018 17:37:26

    jarda85 >> nerikam ze vsechny, ale vyber tam je 😉

      NPetr64 - Profil | Po 29.10.2018 17:37:17

      MAXXSKATER >> Někdy je lepší nevědět. To člověk pak vypadá tak nějak lidsky.;-)

        NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 17:36:00

        jarda85 >> Odborník žasne a laik se diví. Při 130 nových plcích jsem myslel, že jste dobře pokecali. :-)

          Nkubah - Profil | Po 29.10.2018 17:35:43

          Sotva se ochladilo a už to začíná? :-)

            NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 17:35:17

            Petr64 >> To bych musel vědět, kdo mu jí dal ... Každopádně z toho zase vůbec nejsem moudrej. :-)

              NPetr64 - Profil | Po 29.10.2018 17:34:48

              Sharry >> A co jinýho tu bylo?:-)

                NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 17:34:35

                Petr64 >> Raději budu doufat, že si mě nic a zároveň nikdo nenajde. Dneska toho mám dost. :-)

                  Njarda85 - Profil | Po 29.10.2018 17:34:23

                  Sharry >> tvl, tohle už je moc. Ale dal bych si říct 😉

                    NPetr64 - Profil | Po 29.10.2018 17:34:01

                    Sharry >> No proto. :-)

                      NPetr64 - Profil | Po 29.10.2018 17:33:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Sharry >> Vyprdni se na děkovačky a nahoď slíbený baby. Ptáci už čekají. ;-)

                        NSharry - Profil | Po 29.10.2018 17:32:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Ja to lehce nadlehcim..., necim koukatelnym ( decentne, samozrejme) ..

                          Njarda85 - Profil | Po 29.10.2018 17:32:32

                          MAXXSKATER >> Ani nevím. Jak rychle to přišlo, tak rychle to odešlo.

                            NSharry - Profil | Po 29.10.2018 17:31:21

                            Petr64 >> 😂😂😂😂
                            Pry " zablekotal" ...😂😂, kaj ty na to chodis..

                              NPetr64 - Profil | Po 29.10.2018 17:27:41

                              MAXXSKATER >> To se musíś zeptat toho,co mu ji dal.:-)

                                NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 17:26:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                jarda85 >> Hmmm, to jste si je tady takhle navzájem rozdávali jako v mariáši, jo ? Ach jo, ach jo. :-)

                                  NPetr64 - Profil | Po 29.10.2018 17:26:41

                                  MAXXSKATER >> Něco málo se dělo,ale pídit se nemusíš. Info si tě najde samo.;-)

                                    NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 17:26:22

                                    Petr64 >> Teď jsem se koukal, čím tady přispěl, ale nějak mi z toho nedošlo, proč jí zase dostal. :-)))

                                      Njarda85 - Profil | Po 29.10.2018 17:26:06

                                      MAXXSKATER >> Už je po. Tolik červených jsem už dlouho neviděl

                                        NPetr64 - Profil | Po 29.10.2018 17:25:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        MAXXSKATER >> To je. Co??
                                        Jen tu zablekotal dvě věty a fasoval. Nezklamal.:-)

                                          NMAXXSKATER - Profil | Po 29.10.2018 17:24:49

                                          jarda85 >> Zdar showmane. :-) Děje se tu něco nebo se nic neděje ? Či se jen dělá, že se něco děje ? :-D

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt