Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NSharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 0:07:58

    nadrazak >> Myslím si, že ne. :-) Ale tak to je normální, že i novou diskuzi někteří hned ignorují. =)

      Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 0:07:53

      MAXXSKATER >> maxxskater - 19.1.2018 0:07:30 >> hej.:-))

        NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 0:07:30

        nadrazak >> Jakej Tom ? Pytloň ?

          NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 0:07:14

          nadrazak >> Jojo, jde to, taky jsem to ani nečekal na prvních pár hodin. Sešlo se to tu dobře. =)

            NMAXXSKATER - Profil | Pá 19.1.2018 0:06:37

            nadrazak >> Jojo, ty osobní vlaky asi končí, ale to fakt jen odhaduji. Pepa je nezmar, u něj nevíš. =)

              Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 0:04:25

              MAXXSKATER >> Díval jsem se,že nás mají 4. v ignoru,myslíš ty samé co já??

                Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 0:02:22

                MAXXSKATER >> Tom mě celkem překvapil..-)

                  Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 0:01:51

                  MAXXSKATER >> Slušně se to rozjelo to jsem rád..-))

                    Nnadrazak - Profil | Pá 19.1.2018 0:01:11

                    MAXXSKATER >> Je to asi všude podobné,Pepa už zase chrápe nebo je na nákupech.:-))

                      NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 23:59:21

                      nadrazak >> Jasný, tak tak nějak jsem si to i myslel, ale jenom jsem to odvozoval podle Pardubic.

                        Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 23:58:53

                        MAXXSKATER >> Hodně mašin se stahuje do depa a dost chlapů končí.

                          NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 23:57:53

                          nadrazak >> To jezdí asi většina posledních vlaků, co ? Teda to jenom tak nějak odhaduji ... =)

                            NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 23:57:22

                            nadrazak >> Co mlžíš ? Však takové ryby na přehradě snad ani nemáte. Přistup k tomu vážně. :-)))

                              Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 23:56:22

                              MAXXSKATER >> Tady je vždy od 22.00. do 24.00. blázinec.:-)

                                Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 23:55:48

                                MAXXSKATER >> Tak jest .:-)

                                  NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 23:53:45

                                  nadrazak >> Tak koukej hlasovat, prde. =)

                                    Nnadrazak - Profil | Čt 18.1.2018 23:49:42

                                    Tak jsem zase zde.

                                      NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 23:19:44

                                      jarda85 >> A možná by těch rybářů bylo ještě více než dnes, což bych fakt nechtěl. Dobrou. ;-)

                                        Njarda85 - Profil | Čt 18.1.2018 23:15:19

                                        MAXXSKATER >> Tak tak,moje řeč.😆👋 dobrou.

                                          NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 23:13:05

                                          jarda85 >> To k tomu asi patří. Kdyby to bylo až moc jednoduché, tak by nás to třeba ani nebavilo.

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt