Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NSharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    Njarda85 - Profil | Čt 18.1.2018 23:09:57

    MAXXSKATER >> Rybářina je krásná, ale někdy opravdu náročná.

      NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 23:09:54

      jarda85 >> I v tomhle směru je ta rybařina krásná, ale ke cti mi slouží aspoň to, že jsem se snažil. =)

        NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 23:09:12

        jarda85 >> Jasný, tak se taky měj a díky za pokec. :-) Přeju dobrou a ničím nerušenou noc, ahoj.

          Njarda85 - Profil | Čt 18.1.2018 23:08:55

          MAXXSKATER >> Někdy se člověk může snažit sebe víc, a rybu stejně nepřesvědčí. A nakonec to dopadne jak jsi psal.

            NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 23:08:37

            jarda85 >> Znám to. Ono stačí i to, když třeba jedu s kámošem na 3 dny na chatu na ryby a jsme už ve 3 vzhůru, abychom byli ve 4 u vody, načež jsme pak třeba u vody i do půlnoci a takhle furt dokola. :-)

            Člověk je pak skoro i rád, že ta rybářská dovča je u konce a on se zase v klidu vyspí aspoň těch 7 hodin.

              Njarda85 - Profil | Čt 18.1.2018 23:07:40

              Pánové, tak přišel i můj čas,Přeju Vám všem krásný zbytek večera. Už jdu na kutě, zítra přijdu na kus řeči. Dobrou noc všem.

                NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 23:07:00

                jarda85 >> Takhle jsem jeden čas chodil na trofejního duháka ... Odhadoval jsem ho tak na 60 cm. Vždy v létě zhruba v 9 hodin začínal pod splavem v rohu lovit rybičky, ale nikdy se mi ho nepodařilo ani přemluvit k záběru. Byl tam tak 3 sezóny a pak zmizel ... Dodnes nevím, jestli ho někdo chytil či třeba umřel.

                  Njarda85 - Profil | Čt 18.1.2018 23:05:17

                  MAXXSKATER >> Máš pravdu, byli jsme rádi, že to skončilo. Už to byl extrém.

                    Njarda85 - Profil | Čt 18.1.2018 23:04:27

                    Mám už od minulého roku v merku jednoho krásného Amura, odhadem okolo 120cm možná i více. To je můj sen na tento rok, tak snad bude štěstí stát při mě.

                      NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 23:03:52

                      jarda85 >> Není vůbec zač. Když můžu, tak rád pomůžu. :-) Žádný učený z nebe nespadl. ;-)

                        NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 23:03:25

                        jarda85 >> Jojo, věřím, ono tímhle stylem není o co stát. Ten jeden den bez spaní se dá zvládnout, ale pak už je to nepříjemné, že člověka už nebaví ani ta rybařina. Teda takhle nějak to mám aspoň já. =)

                          Njarda85 - Profil | Čt 18.1.2018 22:58:42

                          MAXXSKATER >> aha, díky moc a promiň že se tak ptám, ale málo kdo poradí. Díky

                            Njarda85 - Profil | Čt 18.1.2018 22:58:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            MAXXSKATER >> Pokud to nebude na závodech jak minulý rok, když jsme nespaly 3dny tak by se to dalo, jinak je člověk rád když si mohl aspoň zapálit. Byl to masakr, za 48hod 652kg budovaných ryb. Tohle už bych zažít nechtěl. Obdivoval jsem kluky co vyhráli první místo s váhou 853kg ryb.

                              NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 22:55:39

                              jarda85 >> Nabídka diskuze: Pozvat do diskuze: Pak vybereš přezdívku a zaškrtneš moderátor. :-)

                                NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 22:54:57

                                já 2 >> :-))) Moc hezky řečeno ... Takže ještě jednou díky za návštěvu, měj se a dobrou noc. ;-)

                                  NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 22:54:38

                                  jarda85 >> Jasný, to je dobrý nápad. Já teda obecně rád mrknu na videa ze závodů i ze svazovky.

                                    Njarda85 - Profil | Čt 18.1.2018 22:53:12

                                    MAXXSKATER >> Ty jsi autor této diskuze,jak si přidáš další lidi co ti pomáhají- DÁLE MODERUJI- nádražak+Radunak.

                                      Njarda85 - Profil | Čt 18.1.2018 22:51:18

                                      já 2 >> budeme,měj se.

                                        Njarda85 - Profil | Čt 18.1.2018 22:50:34

                                        TomCR >> Jednou se to zkusit musí,aspoň si něco hezkého přečtu,a uvidíme co děláme špatně atd.

                                          Njá 2 - Profil | Čt 18.1.2018 22:50:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          Tak jsem s vámi pokecal, popil a pomalu je čas se odvalit. Tak dobrou noc a koukejte se snažit ať přes noc uděláte moderátorům radost.

                                          Tak ještě jednu na dobrou noc a vám všem na zdraví!

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt