Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    Njarda85 - Profil | Čt 18.1.2018 22:49:12

    MAXXSKATER >> Chceme něco natočit na závodech a pak se uvidí co dal, ale spíše se zaměřím na lov na řece. Tam nás jede více a bude určitě více času. Na těch závodech to není ono. Tam se nechytá vždy a málo kdo chce nato koukat.

      NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 22:43:11

      jarda85 >> To by bylo super, tak pokud se tak skutečně stane, ta to sem hoď. Určo se rád mrknu.

        NTomCR - Profil | Čt 18.1.2018 22:42:53

        jarda85 >> To my ani nechceme. Ale třeba něco natočíme...

          Njarda85 - Profil | Čt 18.1.2018 22:41:31

          MAXXSKATER >> Tento rok chceme taky něco natočit, tak snad se to podaří.

            Njá 2 - Profil | Čt 18.1.2018 22:41:25

            MAXXSKATER >> maxxskater - 18.1.2018 22:40:28 >> na Tvoje...

              NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 22:40:47

              jarda85 >> Ano, v podstatě se to tak dá říci. Stejně to funguje ještě například s přidaným videem.

                NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 22:40:28

                já 2 >> Tak šup sem s tím. Na zdraví, bejku. ;-)

                  Njarda85 - Profil | Čt 18.1.2018 22:39:39

                  MAXXSKATER >> To je asi to stejný, když zakládáš nějakou diskuzi že. Tam se taky čeká nato schváleni.

                    Njá 2 - Profil | Čt 18.1.2018 22:38:58

                    MAXXSKATER >> Jestli máš skleničku tak si s Tebou přes monitor ťuknu

                      Njarda85 - Profil | Čt 18.1.2018 22:38:53

                      TomCR >> Právě ještě ne, ta pojede na první závody. Tu musí vodník ochutnat jako první a snad nás odmění.

                        NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 22:38:16

                        já 2 >> Rozlejeme to ? ;-)

                          Njá 2 - Profil | Čt 18.1.2018 22:37:30

                          Tak si sem jdu spravit chuť z plkárny. jak se objeví whisky, tak je dobře

                            NTomCR - Profil | Čt 18.1.2018 22:36:09

                            jarda85 >> A tak to je v pořádku, proti tomu nic. Tu 12yo už jsi zkoušel?

                              NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 22:36:06

                              jarda85 >> Dneska jsem tam kupříkladu přidal 3 a všechny 3 ještě stále čekají na schválení. :-)

                                Njarda85 - Profil | Čt 18.1.2018 22:34:56

                                MAXXSKATER >> aha, tak vidíš, tohle jsem třeba ani nevěděl. Říkám, člověk se učí pořád.

                                  Njarda85 - Profil | Čt 18.1.2018 22:34:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  TomCR >> Jo jo, za 3 dny jsem tomu dal, ale neboj zásoby jsou. Vždy připraven.😆

                                    NMAXXSKATER - Profil | Čt 18.1.2018 22:33:38

                                    jarda85 >> Oni to schvalují jednou za několik dní, tak se to pak nahromadí. Klame to tělem. :-)

                                      NKondrakar - Profil | Čt 18.1.2018 22:33:06

                                      MAXXSKATER >> Však taky jo.

                                        NTomCR - Profil | Čt 18.1.2018 22:33:06

                                        jarda85 >> On to tam naseká a jde dělat něco užitečnýho. ;)

                                          Njarda85 - Profil | Čt 18.1.2018 22:31:48

                                          MAXXSKATER >> To musíš být na pc skoro pořád, když vidím že to tam dáváš spíše ty.

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt