Vážně nevážný pokec :-))) | MRK.cz

Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    NMAXXSKATER - Profil | Po 22.6.2026 12:10:16

    Idy >> Kdybys nebyl blbej, tak bys dal vědět a provedl bych Tě tady ještě líp ... Holt mladická nerozvážnost. :-)))

      NIdy - Profil | Ne 21.6.2026 19:02:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Video Thumbnail
      Video Thumbnail
      Video Thumbnail
      Byl jsem s drahou polovičkou na výletě. Zastavili jsme na hrázi Seče a byl parádní pohled. Ono to tak není poznat,ale ti velcí byli faaakt velcí 😁😁😁

        NSharry - Profil | Ne 21.6.2026 16:56:47

        sasan111 >> 😂😂💯👌👌👌

          Nsasan111 - Profil | Ne 21.6.2026 13:03:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Sharry >> Holky měly doma mejdlo a sichrovaly se, či nejsi na cestě k domovu :-)))))))

            Njirisyky - Profil | Ne 21.6.2026 12:00:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Sharry >> Vím přesně o čem píšeš. Jak jsem začal marodit, tak se taky bály, co se děje, ani já jsem to pořádně nevěděl. Ale ten pocit je k nezaplacení. 👍

            Večer, že půjdeme opět do bivaku chrnět. 🤣🤣 Zavrtala se do spacáku, 1 hezky zahřmělo a spacák byl v cukuletu prázdný a postel doma obsazená. 🤣🤣

              NSharry - Profil | Ne 21.6.2026 10:48:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              jirisyky >>
              byl jsem bez potahu... ale jakasi ryba mi do krmeneho rano najela.. delaly se tahle bubliny a skakali tam i kaprici.. Ale na kulu s plovkou nic.. Tak jsem tam na posledni 2 hodky dal popku a ikdyz tam rylo fest, tak se to nehlo..
              nevadi..
              vcera to byla podivana.., blesky jak cyp!! .. aji mi v noci volaly dcerky, ze se o me boji.., ze jsou strasneblesky a hrmi.. at prijedu domu.. 😆😆, to byla sranda.. to premlouvani a zlehcovani situace.. Ale hralo me to na srdicku.., ze mi 2x !! zavolaly, zemaji o me strach 💯👌👌👌

                Njirisyky - Profil | Ne 21.6.2026 8:48:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Sharry >> Užívat s holkama, dokud to jde. Než mě i ta mladší začne odmítat. Jo, puberta si nevybírá. 🤣🤣 Tak si užívám, kor když přijde a že chce jet na ryby. Doufám, že ji na podzim vyjde rybářský kroužek.

                A co uřvanci, řvou v kuse? 😁😁

                  Nsasan111 - Profil | So 20.6.2026 23:47:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  ŠUKI >> :-))))))))))))))))

                    NŠUKI - Profil | So 20.6.2026 23:25:31

                    sasan111 >> Co to je na tom zrcadle za divný tvar … 🤭

                      Nsasan111 - Profil | So 20.6.2026 23:17:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      schmetterling >> Včiléj na valachoch hromy a blesky bijů, jůůůůůj, nielen nad Tatrami :-))))))))

                        Nsasan111 - Profil | So 20.6.2026 23:06:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        jirisyky >> ...a eště jedna na dobrů noc pro našeho nejvyššího prdelologa :-))))))

                          NŠUKI - Profil | So 20.6.2026 22:49:01

                          Sharry >> Taky lámací podběrák 🫣. Do toho raději ani oukleju nepodebírej 🤭

                            Nsasan111 - Profil | So 20.6.2026 22:34:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            schmetterling >> Netreba nám tu žiadna divočina a krůpy, to ať si nehajů Česi :-)))))
                            Eště v noci možno tunaj, ale od západu tie dažde vypije Panonská nížina dolných Rakůs a južnej Moravy.....
                            Tu ten chalan zo Strážovic skvelo predpovedá a informuje o počasí :-)))
                            https://www.facebook.com/profile.php?id=100063622360697

                              NSharry - Profil | So 20.6.2026 21:13:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              jirisyky >>
                              tu mam jedneho uřvanca... a hned o kousek po proudu , druheho uřvanca 😂😂😂

                                NSharry - Profil | So 20.6.2026 21:10:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                jirisyky >>
                                paraaada 😉😉🙃, ja byl dneska s holkama projet kola a ocvachtat nohy v potoku.. 😊 a ted sedim u vody a cekam na říčního mohykana 😂😂, tak uvidime.. pres den 35 stupnu.. voda tepla.. Ale v noci, nebo rano.., by mi to mohlo trochu "kviknout" na uřvancích 😇😇😊

                                  NVash - Profil | So 20.6.2026 20:22:55

                                  sasan111 >> Á tady má někdo dobrou náladu 🤩🤗🤤

                                    Nsasan111 - Profil | So 20.6.2026 19:47:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Vash >> :-)))))))))

                                      Nsasan111 - Profil | So 20.6.2026 19:45:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      MAXXSKATER >> ...léto je léto...teda až odzajtra :-))))))

                                        Nschmetterling - Profil | So 20.6.2026 19:44:28

                                        sasan111 >> Tutaj enem hic a dusno, voda žiadna.

                                          Nsasan111 - Profil | So 20.6.2026 19:13:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          :-)))))))))))))))

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt