Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    NMAXXSKATER - Profil | St 17.6.2026 23:19:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Vash >> Dobrá pecka - taky jednu přidám a zdejším milovníkům doporučím, aby se koukali na klip ... 😂

    https://www.youtube.com/watch?v=qetW6R9Jxs4&list=RDqetW6R9Jxs4

      NMAXXSKATER - Profil | St 17.6.2026 23:16:49

      Idy >> :-))) Díky za Tvojí starost ... =) Vidím, že jsi dobrák jako většina zde a mezi ty pacholky zapadneš. 😂

        NVash - Profil | St 17.6.2026 23:13:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          NIdy - Profil | St 17.6.2026 23:04:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          MAXXSKATER >> bacha ať ti nezaskočí trojhák za škraň 😁👍

            NMAXXSKATER - Profil | St 17.6.2026 22:52:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            :-))) Když se zahájení (ne)vydaří podle představ ... 😂

              NIdy - Profil | St 17.6.2026 22:45:05

              Lutra >> neboj,na důchod bude 💯😄

                NIdy - Profil | St 17.6.2026 22:42:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                kečemot >> neboj,vyklusávám. Taky si najdu čas, to bylo jen také propíchnutí 😁

                  NLutra - Profil | St 17.6.2026 22:31:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Idy >> moje řeč! Holoto ke strojům, ať je na můj důchod!!!

                    NMAXXSKATER - Profil | St 17.6.2026 22:04:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Vash >> Já vím, Bohumile, já vím ... :-)))

                      NVash - Profil | St 17.6.2026 21:57:10

                      MAXXSKATER >> Njn 🫣 mám toho moc 🤣🤘😤

                        NMAXXSKATER - Profil | St 17.6.2026 20:57:13

                        Vash >> :-))) Nééé, ale i kdyby jo, tak ta byla v tu dobu v zaměstnání ... 😂 Nemysli furt jenom na to jedno. :-)))

                          Nkečemot - Profil | St 17.6.2026 20:50:09

                          Idy >> ahoj zdraví JM. Moc si to bereš! A v klidu vyklusávej! 😀

                            NVash - Profil | St 17.6.2026 20:47:40

                            MAXXSKATER >> Tak říkáš ženě 🤔🤘😲

                              NMAXXSKATER - Profil | St 17.6.2026 20:11:49

                              pajagogo >> Chápu, tak třeba to klapne dneska v noci, i kdyby to mělo bejt na koulís, což je labská klasika. =)

                                NMAXXSKATER - Profil | St 17.6.2026 20:11:09

                                Vash >> Jsem rád, že jsme se domluvili. =) Dneska jsem samozřejmě spal tak do 12 a pak musel na malou ... 😂

                                  NMAXXSKATER - Profil | St 17.6.2026 20:05:27

                                  jirisyky >> Nene, nic takového ... =) Sedneš si na to místo u strouhy, kde vlastníte tu část pod potokem. 😂

                                    Npajagogo - Profil | St 17.6.2026 20:02:28

                                    MAXXSKATER >> včera ne jen jeden malej na rousnice a dneska sem na to hodil bobek bo sem musel dopoledne něco vyřizovat tak nebyl moc čas ani chuť, kapráky to jistěj 😂🤓

                                      NVash - Profil | St 17.6.2026 20:01:02

                                      MAXXSKATER >> Rozhodnopádně 👍😤🤘

                                        Červené karty: rover, brzak, keltt