Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndraveček - Profil | Ne 21.6.2026 7:57:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarec všem,dám kavu a pomalu začnu balit.Tentokrat Odra vydala jen tyto dva krasné kulate lysečky.8 prutu ve vodě,na sumce,vystrčky,mocne feedery a moje barblovky,byly jediné,které něco zdolaly.Konec hlašeni.

    Njirisyky - Profil | St 17.6.2026 19:59:48

    Vash >> Chtělo by to. ✌️😁😁🤣

      Njirisyky - Profil | St 17.6.2026 19:59:12

      MAXXSKATER >> OK, sednu na opaťák. 🤣

        NIdy - Profil | St 17.6.2026 19:36:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Kuva borci,to jsou samé slečny ryby atd. Kdo bude tvořit ty hodnoty!? S takovou ten kapitalismus nevybudujeme 😁

          Ndraveček - Profil | St 17.6.2026 19:32:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          pajagogo >> já na to odchytal posledni dvě vypravy a par záběrů jsem pokažde udělal.

            NMAXXSKATER - Profil | St 17.6.2026 19:23:44

            jirisyky >> :-))) Souhlasím, takže já budu chytat jenom na Chrudimce a Ty na oplátku v LB strouze ... 😂

              NMAXXSKATER - Profil | St 17.6.2026 19:23:01

              Vash >> Nazdar tajemníku, taky Tě rád vidím. =) Plán na dnešní noc a zítřejší rána ze včera si zopakujeme. =)

                NVash - Profil | St 17.6.2026 19:06:30

                jirisyky >> Asi mu dám redku 🤔🤘🤣

                  Njirisyky - Profil | St 17.6.2026 19:02:58

                  Vash >> Jo, už tu zase otravuje. 😁😁

                    Njirisyky - Profil | St 17.6.2026 19:02:27

                    MAXXSKATER >> Neboj, áčka čekají na nás. 🤣🤣 Ty máš smůlu. Chyť si je v Chrudimce. 🤣🤣

                      NVash - Profil | St 17.6.2026 19:01:54

                      MAXXSKATER >> Už zase 🤨🤘🫣 Tě pic předsedo 🫡

                        NMAXXSKATER - Profil | St 17.6.2026 18:30:43

                        pajagogo >> Tak ať to něco tahá a tím rozhodně nemyslím cejny nebo podoustve. =) Co sumík ? Bylo něco ?

                          Npajagogo - Profil | St 17.6.2026 18:29:23

                          MAXXSKATER >> to uvidíme, teď sem to načal

                            NMAXXSKATER - Profil | St 17.6.2026 18:18:23

                            pajagogo >> No a teď zásadní otázka: tahají to ryby nebo nemá smysl měnit již odsvědčené koule od TB ?

                              NMAXXSKATER - Profil | St 17.6.2026 18:17:54

                              Nazdar parto.

                                Npajagogo - Profil | St 17.6.2026 17:53:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Krill od Blažka, chuť sladko slaná, smrdí jak podebraná pata, klasická masovka, složení stejný jako ostatní 😛

                                  NSharry - Profil | St 17.6.2026 8:46:36

                                  pajagogo >>
                                  ja vyrazim dnes..., idu trochu pobičovat vodu...😉
                                  mam spadeno najednu hooodne velkou zubatou obludu.. Tak uvidime, zda ji letos bouchnu a nebo me nekdo predbehne 😝😝

                                    NMAXXSKATER - Profil | St 17.6.2026 5:43:21

                                    Tak jo, mějte se a zatím čao. x)

                                      NMAXXSKATER - Profil | St 17.6.2026 5:41:02

                                      jirisyky >> Dělám to jenom s hlubokým opovržením, ale musím s Tebou tentokrát souhlasit, Jeronýme ... 😂

                                        Červené karty: rover, brzak, keltt