Vážně nevážný pokec :-))) | MRK.cz

Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NSharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    NVash - Profil | Út 2.6.2026 18:36:43

    No nic šéf nikde tak jen hlásím, že jdu na to 😤🤘🥃

      Nkečemot - Profil | Út 2.6.2026 18:23:16

      jirisyky >> třeba je pracovitá?!

        Njirisyky - Profil | Út 2.6.2026 18:19:31

        sasan111 >> Ježíš marná, co to je? Jsem se lekl, až jsem si málem cvrnknul do balení. 😂

          Nkečemot - Profil | Út 2.6.2026 18:13:58

          sasan111 >> Ježíši kriste, to nemyslíš vážně!

            NLutra - Profil | Út 2.6.2026 16:49:36

            sasan111 >> To je tak silikon k ostatnímu 50:50.
            Ta nahoře je jiný kafíčko!!!!

              NVash - Profil | Út 2.6.2026 16:36:32

              sasan111 >> A ta na nás bude dohlížet 😉🤘🤣

                Nsasan111 - Profil | Út 2.6.2026 14:45:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                MAXXSKATER >> Chcéls robku, tož tu máááš :-)))))))
                ....néjni zač.......

                  Nsasan111 - Profil | Út 2.6.2026 14:25:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  ,,Slivovica je najlepší stará a domácí, robka je najlepší mladá a cizí."
                  "https://www.facebook.com/groups/729207771068638/permalink/1916142259041844/

                    Nsasan111 - Profil | Út 2.6.2026 14:23:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    ...ňákou přísnou úču na Vás, nezbedové :-))))))))

                      NMAXXSKATER - Profil | Út 2.6.2026 5:17:37

                      Budu pomalu mizet, takže přeju všem fajn den a zatím čao. x)

                        Ndrak+ - Profil | Po 1.6.2026 22:08:13

                        MAXXSKATER >> njn moc jsme narostly :--)))))))))))))))

                          NMAXXSKATER - Profil | Po 1.6.2026 22:06:00

                          drak+ >> :-))) No jo, to jsme my, dobráci, vždycky to schytáme, ať už je to z jedné nebo z druhé strany ... 😂

                            NVash - Profil | Po 1.6.2026 20:57:14

                            Polčis >> Jenom hroznej 😤🤘🤣

                              Ndrak+ - Profil | Po 1.6.2026 20:55:35

                              MAXXSKATER >> maxxskater - 1.6.2026 20:52:47 >> ale pr nafackovala seš dlouhej a trfils první větev :--)))))))))))))))))

                                NMAXXSKATER - Profil | Po 1.6.2026 20:52:47

                                drak+ >> :-))) To teda, ještě teď cejtím, jak mě brní hlava, jelikož mi párkrát (samozřejmě neprávem) nafackovala ... 😂

                                  Ndrak+ - Profil | Po 1.6.2026 20:39:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  MAXXSKATER >> maxxskater - 1.6.2026 20:37:26 >> toje pravda i bez rumu :--))))))))

                                    NMAXXSKATER - Profil | Po 1.6.2026 20:37:26

                                    drak+ >> :-))) Čauves i Tobě, Romčo. =) To víš, před Tetkou couvali i daleko větší bijci než jsem já ... 😂

                                      Ndrak+ - Profil | Po 1.6.2026 20:27:10

                                      MAXXSKATER >> maxxskater - 1.6.2026 19:45:03 >> nškdo po rumu couvá ahoj kubo :--))))))))))))

                                        NPolčis - Profil | Po 1.6.2026 20:08:15

                                        Vash >> Ty jseš hroznej pirát 😀

                                          Červené karty: rover, brzak, keltt