Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NMAXXSKATER - Profil | St 24.6.2026 21:06:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Video Thumbnail
Nazdar parto. Dneska dám trochu té houbové motivaci ... Nejhojnější byl jednoznačně kozák. :-) Akorát to ty brutální vedra bez deště to co nevidět utnou.

    Nčolkař,zloch - Profil | St 3.6.2026 21:17:54

    Vash >> no už jsem viděl leccos, ale vyndavat sumce držením za týl jako štiku ještě ne🤔

      NVash - Profil | St 3.6.2026 21:07:57

      pajagogo >> To mi došlo, že ploutve 😉 Schválně to zkus 🤨 za hlavou se dá krásně chytit 🤘

        Npajagogo - Profil | St 3.6.2026 20:47:15

        Vash >> myslím ploutve a jinak než za hubu sem teda zatím sumce tahat neviděl

          NVash - Profil | St 3.6.2026 20:43:53

          pajagogo >> Twl jaký křídla 😲 normálně za hlavou má takový prima žlábek na úchop palcem a ukazovákem 🫣 Jasný dvojku tak nedáš, ale 120 určitě 💪😤🤘

            Npajagogo - Profil | St 3.6.2026 19:55:10

            Vash >> protože nemám 3 ruce, abych držel v jedný sumčák a dvěma ho vytáh za křídla, který sou stejně většinou pod vodou a čumí mu jen ta držka :O)))

            navíc ty mrchy se celkem melou :O))

              NVash - Profil | St 3.6.2026 19:51:28

              pajagogo >> Bóbika 👍😋🤘
              By mi zajímalo 🤔 proč jim cpete ruku do huby, když má za hlavou takový krásný madlo 🤨

                Npajagogo - Profil | St 3.6.2026 19:49:07

                čolkař,zloch >> u těch menších to de v poho, jak je těžší, tam už je lepší to vzít opačně, aspoň pro mě, abych mu tu spodní čelist tolik neobracel ven a jasně, když je čas a nezapomenu, je kožená rukavice nachystaná, vono když má v kartáčích třeba 2 trojháky, je to kolikrát dilema, jak ho chytit a neprošít si pazouru :o)

                  Nčolkař,zloch - Profil | St 3.6.2026 19:36:34

                  pajagogo >> jj, také to beru palcem svrchu za spodní kartáč, kdysi jsem to dělal obráceně, ale když se fousáč zamlel, tak jsem měl odřené 4 klouby, takhle jen jeden 👍
                  Ale rukavice je jistota.

                    Npajagogo - Profil | St 3.6.2026 19:04:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    draveček >> já vyrazím zas 12 až 23, ale asi trochu jinam s vidinou zkusit fouska, kousek bych si dal :O)

                    teď terénuju doma trhače na spodní kartáč a táhnout, ale mám jen plyšovýho kapra a panička jako figurant odmítla :o))

                    zatím to psisko sabotuje, prej se bude radši koupat :o))

                      Ndraveček - Profil | St 3.6.2026 16:31:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      ŠUKI >> to se teprve uvidi,ja dorazim později,tak uvidim kdw to Sharry zabere,hlavně ať je volné aspoň jedno.

                        NŠUKI - Profil | St 3.6.2026 16:29:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        draveček >> A které bude top místo ze tří vyhlédnutých ? 🤭🤫
                        A bacha na hřebíky v nohách !!!

                          Ndraveček - Profil | St 3.6.2026 16:23:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Zdarec parto,zrovna se s Tomem balime a navečer už bude nahozeno až do neděle👍tak budeme průběžně informovat.Petrův zdar🐳🐟🐬

                            NIdy - Profil | Út 2.6.2026 21:55:41

                            Vash >> tak, a končím civět, zítra je taky den. Perun s Vámi 🤘

                              NVash - Profil | Út 2.6.2026 20:56:08

                              Idy >> Tak ať chutná 👍😉🤘 Jó civět toi jde 😤

                                NIdy - Profil | Út 2.6.2026 20:27:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Vash >> tož se přidám k civění na skleničku 👍😉

                                  NVash - Profil | Út 2.6.2026 19:37:42

                                  jirisyky >> Samozřejmě 😉 s tím nemám problém 💪😤🤘

                                    Njirisyky - Profil | Út 2.6.2026 19:34:04

                                    Vash >> Jo, vydržíš se na ni (na sklenku) dívat? 😂😂

                                      NVash - Profil | Út 2.6.2026 19:03:48

                                      jirisyky >> Vydržím u nalité sklínky 😉🤘🤣

                                        Njirisyky - Profil | Út 2.6.2026 18:43:17

                                        Vash >> Vydrž prťka vydrž a třeba se i onen ocas ukáže. 😂

                                          Njirisyky - Profil | Út 2.6.2026 18:42:24

                                          kečemot >> To bych rád viděl, ale možná je. 😁

                                            Červené karty: rover, brzak, keltt