Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Sharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    Vash - Profil | Po 1.6.2026 20:02:50

    Polčis >> No ještě tu mám zašitý dvě limitky 🫣🤘🤣 A zítra musím byl dobrej bo jedu dál 😫

      MAXXSKATER - Profil | Po 1.6.2026 19:45:03

      Vash >> :-))) To je dobře, rumu není nikdy dost. =) Jinak víš, že my, rumáci a rumové víly, držíme při sobě. 😂

        Polčis - Profil | Po 1.6.2026 19:37:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Vash >> Kdyby tedy došel,zítra bys viděl dvojmo 😀

          Vash - Profil | Po 1.6.2026 19:34:32

          MAXXSKATER >> To klidně můžeš 😉 dovezl sem dva litry 🤣🤘😝

            MAXXSKATER - Profil | Po 1.6.2026 19:31:40

            Vash >> 😂 Díky, tajemníku, i já Tě rád vidím a též zdravím. :-))) Ač jsi drzý, tak Ti nepřeji, ať Ti dojde rum. 😂

              Vash - Profil | Po 1.6.2026 19:11:26

              MAXXSKATER >> A už je tu zase 🫣🤘🤣 Tě pic předsedo 🫡

                MAXXSKATER - Profil | Po 1.6.2026 18:25:13

                Zdar skupino.

                  MAXXSKATER - Profil | Ne 31.5.2026 17:33:45

                  No nic, tak já budu pomalu mašírovat, mějte se a zatím čao. x)

                    MAXXSKATER - Profil | Ne 31.5.2026 17:13:54

                    Vash >> :-))) Každému co jeho jest, kámo. =) Mne by na ně nudilo koukat, ale tak jednou za rok si je rád zahraju. 😂

                      Vash - Profil | Ne 31.5.2026 17:06:30

                      MAXXSKATER >> Zlatý kuželky 😤🤘🤣

                        MAXXSKATER - Profil | Ne 31.5.2026 16:33:26

                        Góóól - kuželky #2 ... :-)))

                          MAXXSKATER - Profil | Ne 31.5.2026 16:18:06

                          Vash >> 😂 Na fotbal (Česko vs. Kosovo), mouřeníne ... :-)))

                            Vash - Profil | Ne 31.5.2026 16:16:05

                            MAXXSKATER >> Koukáš na kuželky 😲🤘🤣

                              MAXXSKATER - Profil | Ne 31.5.2026 16:14:42

                              Góóól !!!

                                čolkař,zloch - Profil | Ne 31.5.2026 13:16:39

                                sasan111 >> první seno už mám svezené, byl to luxus, ale erteple by chtěly přiorat, snad naprší..

                                  jirisyky - Profil | Ne 31.5.2026 13:16:30

                                  sasan111 >> Však budu taky za déšť rád.

                                    MAXXSKATER - Profil | Ne 31.5.2026 13:08:02

                                    čolkař,zloch >> U nás to samé, už jsem v sudech na dně a zahrádka už to doopravdy potřebuje jako prase drbání. Jinak tady a na Seči mělo taktéž pršet už včera, ale samozřejmě nespadla ani kapka, tak snad už to klapne.

                                      sasan111 - Profil | Ne 31.5.2026 12:59:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      jirisyky >> Enom ať prší......na sůsedovo seno a na naše erteple :-))))))))

                                        jirisyky - Profil | Ne 31.5.2026 12:50:18

                                        čolkař,zloch >> Jen aby to nebyl přívalák, co odteče pryč

                                          Červené karty: rover, brzak, keltt