Vážně nevážný pokec :-)))

Volný pokec o čemkoliv a pro kohokoliv aneb všehochuť bez jakýchkoliv zbytečných omezení. =) Hlavní přece je, aby byla sranda, vždyť smích je lékem na všechny lidské neduhy ... :-)))
Autor diskuse: MAXXSKATER - Profil , 18.1.2018 všeobecné - ostatní
Dále moderují: nadrazak Profil + Sharry Profil + sasan111 Profil + Vash Profil + schmetterling Profil + draveček Profil + jarda85 Profil + Polčis Profil + Petr64 Profil + jirisyky Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NSharry - Profil | Čt 25.6.2026 20:56:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

😄😄

    Nčolkař,zloch - Profil | Ne 31.5.2026 12:36:55

    MAXXSKATER >> jj, také čekáme na déšť jako na smilování, hlásili to už na včera a nic, snad dnes v noci 🤔 na poli už jsou praskliny 2 cm 🥵

      NMAXXSKATER - Profil | Ne 31.5.2026 12:34:25

      jirisyky >> :-))) Rozumem už byl, respektive ho měl, dávno ... 😂 Jenom šlo slovy klasika o "rozum mdlé" ... :-)))

        Njirisyky - Profil | Ne 31.5.2026 12:33:42

        MAXXSKATER - 31.5.2026 12:21:34 Ale vařečka se nám dostal do TV

          Njirisyky - Profil | Ne 31.5.2026 12:24:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          MAXXSKATER >> Kdo ví, jak by to bylo. Třeba už dostal rozum 😂, když je na té VŠE

            NMAXXSKATER - Profil | Ne 31.5.2026 12:21:34

            jirisyky >> :-))) Něco mi říká, že on by si to vyložil přesně naopak, že by ve finále on jezdil na řízky k vám ... 😂

              Njirisyky - Profil | Ne 31.5.2026 11:39:29

              MAXXSKATER >> Super a Amur mi bude vozit proviant 😂

                NMAXXSKATER - Profil | Ne 31.5.2026 11:07:25

                jirisyky >> :-))) Nic - konečně se alespoň nastěhuješ k vytouženému břehu Orlíčku a bude to mít šťastnej konec. 😂

                  Njirisyky - Profil | Ne 31.5.2026 11:05:56

                  MAXXSKATER >> Jo a Vash se do mě zamiluje a co potom. 😂😂😂😂

                    NMAXXSKATER - Profil | Ne 31.5.2026 10:47:54

                    jirisyky >> :-))) Necháš si vlasy nastřelit, to už dneska není problém ... =) A obarvíš je na tmavě zrzavo ... 😂

                      Njirisyky - Profil | Ne 31.5.2026 10:35:49

                      MAXXSKATER >> Tvl, neděs, však to je za chvilku. 😂😂 Ale to budu dříve plešatý. 😂😂

                        NMAXXSKATER - Profil | Ne 31.5.2026 10:28:12

                        jirisyky >> 😂 Ty krávo ... 😂 😂 😂 Takhle si Tě nějak představuju, kdybys po padesátce chytl 2. mízu. :-)))

                          Njirisyky - Profil | Ne 31.5.2026 10:24:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          MAXXSKATER >> maxxskater - 31.5.2026 9:38:44 >> stačí? 😂😂

                            NMAXXSKATER - Profil | Ne 31.5.2026 9:38:44

                            jirisyky >> :-))) Chci, aby na mne mrkal ten zrzavej kocour z fotky o pár zápisů níže, ale s rudým odstínem. 😂

                              Njirisyky - Profil | Ne 31.5.2026 8:49:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              MAXXSKATER >> Chceš, aby na Tebe mrkala plotovka? 😂😂😂

                                NMAXXSKATER - Profil | Ne 31.5.2026 8:42:26

                                jirisyky >> Pěkný, pěkný. Nechceš do toho skočit ? 😂

                                  Njirisyky - Profil | Ne 31.5.2026 8:39:43

                                  Vash >> Vielen Dank, Vash. 😂

                                    NVash - Profil | Ne 31.5.2026 8:37:17

                                    jirisyky >> I tobě 😉🤘🤣

                                      Červené karty: rover, brzak, keltt