Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

NOmbré - Profil | Ne 18.2.2018 10:07:20

Buffalo1969 >> sehnals toho borce na nuz?

    NOmbré - Profil | Ne 18.2.2018 10:06:56

    Buffalo1969 >> zdarec jasan uz jsem ten borcus smetl a prohrnul chodnicky. Mame tu tak 6-7cm zadna hruza a navic 2stupne nad nulou. Odpolko to pujde vse do pryc:-)

      NBuffalo1969 - Profil | So 17.2.2018 19:53:32

      Ombré >> zdrec borec......tak co zametáš bílý sračky?..:-)))

        NPYTLAKS - Profil | So 17.2.2018 18:49:41

        Ombré >> :-)

          NOmbré - Profil | So 17.2.2018 18:25:31

          PYTLAKS >> dobry vedet;-)

            NPYTLAKS - Profil | So 17.2.2018 11:03:43

            Buffalo1969 >> myslím že má aj vebovky

              NBuffalo1969 - Profil | So 17.2.2018 10:38:24

              PYTLAKS >> zkusim ho nabrnknout...

                NPYTLAKS - Profil | So 17.2.2018 10:14:28

                Buffalo1969 >> od milana twin69 je ogar asi nožíř:-)

                  NOmbré - Profil | Pá 16.2.2018 21:21:11

                  Buffalo1969 >> to vim ze to neni damasek. Je to kvalitni ocel kterou jeste prokoval ale i tak to chce techniku a nabirat zkusenosti. Myslim ze nekoho tu splasis. Noziru je hodne;-)

                    NBuffalo1969 - Profil | Pá 16.2.2018 21:19:07

                    Ombré >> nevím z jaký je to oceli, ale damašek to není. .......zkusím pohledat a budu tady prudit jak sviňa...:-)))

                      NOmbré - Profil | Pá 16.2.2018 21:17:02

                      Tak za me musim rict ze techniku nozu jeste nemam zmaknutou , bohuzel:-( zatim delam umeleckou ale uz pokuji po technikach damasku a pomaly se ho ucim. Takze ja ti ted momentalne pomoct nemuzu. Ale kdyz zabrousis hloubeji v tomhle vlaknu tak tu byl jeden nozir zkus oslovit jeho;-)

                        NBuffalo1969 - Profil | Pá 16.2.2018 21:12:17

                        Ombré >> hmmm.......jestli to tady někdo vyrobí a já mu to zaplatím a nebo jestli to mam koupit někde na jejich stránkách.

                          NOmbré - Profil | Pá 16.2.2018 21:10:35

                          Buffalo1969 >> Tě pic:-) co bys chtel slyset?

                            NOmbré - Profil | Pá 16.2.2018 21:05:23

                            Stimul ma snad chripku nebo dře jak zjednanej ze tu dlouho nebyl

                              NBuffalo1969 - Profil | Pá 16.2.2018 21:05:10

                              Ombré >> čůůůz...MRKni na to video a pak mi dej vědět co se s tím dá dělat...:-)

                                NOmbré - Profil | Pá 16.2.2018 21:03:41

                                Ten nuz je dobrej. Muj sen je taky se casem dopracovat k peknymu nozi na kterej bych mel spolech

                                  NOmbré - Profil | Pá 16.2.2018 21:02:23

                                  Zdarec draci koukam ze se zhanite po nejakym kovarovy:-)

                                    Ndrvoštěp - Profil | Pá 16.2.2018 19:59:26

                                    PYTLAKS >> Oheň musí jednou vyhasnout ;)))

                                      NPYTLAKS - Profil | Pá 16.2.2018 19:25:56

                                      drvoštěp >> má hodně roboty:-)

                                        NBuffalo1969 - Profil | Pá 16.2.2018 18:44:02

                                        drvoštěp >> dík...mrknu..:-)