Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

NBuffalo1969 - Profil | Po 19.2.2018 8:08:42

alfonz42 >> twl.....že jsem radši nedržel hubu.....:-DDD

    Nalfonz42 - Profil | Po 19.2.2018 8:05:27

    Buffalo1969 >> neoficiální jsem tu já :-)))

      NUmely_stimul - Profil | Po 19.2.2018 8:05:25

      Ombré >> Ahoj,jj to je na čaj,ale ve větším to už může být klidně na menší kotlík na gulášek . No a kovařinou se živím a rybařinou bavím,ale pracuju na tom,abych se rybařinou živil a kovařinou bavil :-)

        NBuffalo1969 - Profil | Po 19.2.2018 8:03:57

        savana všem....:-)
        tak co??? je tady nějakej oficiální kudličkář?..:-)))

          NUmely_stimul - Profil | Po 19.2.2018 8:01:39

          alfonz42 >> Díky.tož nejde robit jenom furt cypoviny :-)

            NUmely_stimul - Profil | Po 19.2.2018 8:01:07

            Dobré ránko všem. Kurňa to nám to pěkně mrzne :-)

              NOmbré - Profil | Ne 18.2.2018 13:04:31

              alfonz42 >> Hihi tak to jsme na tom uplne stejne. Doufam ze v tom breznu taky smocim.... (Zatim jsem smocil dvakrat a jsou z toho dva kluci) tak v breznu radsi nahodim do vody:-)))

                Nalfonz42 - Profil | Ne 18.2.2018 13:00:32

                Ombré >> Ani nemluv, Pišta mne trumfl... Chystám se už od začátku ledna, ale absolutně to nedávám. Buď časově nebo pracovním vytížením. Ale věřím, že v březnu konečně nahodím :-)

                  NOmbré - Profil | Ne 18.2.2018 12:57:47

                  alfonz42 >> cus Rudo tak jaka? Uz si byl u vody?

                    NOmbré - Profil | Ne 18.2.2018 12:53:09

                    Buffalo1969 >> Je pravda ze unas a na vysocine napadlo nejvic v patek a v nedeli takze se mi moc nechtelo absolvovat vysocinu v tomhle marastu.

                      NOmbré - Profil | Ne 18.2.2018 12:46:37

                      Umely_stimul >> uz jsem se te chtel zeptat driv. Kovarina je tvoje hlavni obziva nebo vedlejsak a konicek?

                        NBuffalo1969 - Profil | Ne 18.2.2018 12:45:56

                        Ombré >> jojo...vím. Jě bych tam v takovým očasí nejel ani náhodou. Zlatý teplo doma u krbu..:-)

                          NOmbré - Profil | Ne 18.2.2018 12:45:05

                          Umely_stimul >> zdarec stimule mas to pekny. Vypada to elegantne. To jsou konvicky na teply caj?

                            NOmbré - Profil | Ne 18.2.2018 12:42:48

                            Buffalo1969 >> protoze jsme chteli ject v patek ale Pištus to kvuli hokne odpiskal. No a dneska tam jel cosi resit skrz pracu tak to spojil s fishigem v Prahe. Vzal i Vlastu a dali si roninej vylet:-)

                              NBuffalo1969 - Profil | Ne 18.2.2018 12:42:28

                              Ombré >> to jo...neříkam, že ne...=)

                                NOmbré - Profil | Ne 18.2.2018 12:40:46

                                Buffalo1969 >> krasny udoli tam mate, moc pekny.

                                  Nalfonz42 - Profil | Ne 18.2.2018 12:00:45

                                  Umely_stimul >> kurňa... pěkná parádička, kdo by to do těch havířováků řekl... :-)

                                    NUmely_stimul - Profil | Ne 18.2.2018 11:10:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Zdarec všem.Klobouček dole pánové,jak to tu hezky šéfujete,když jsem mimo. Dlouho jsem tu nebyl,ale dneska i cosi přihodím.Fotky jsou nic moc,ale co už. Zrovna se zabývám výrobou těchto ohřívačů na konvičky do jedné Havířovské eňo ňuňo restaurace a je toho zase hafo,tak nestíhám ani chodit na mrk :-)

                                      NBuffalo1969 - Profil | Ne 18.2.2018 10:15:57

                                      Ombré >> něco málo jsem se popídil, ale zatím jsem se s nikým o tom nepobavil. Proč jsi nejel s Pištem na FF ???

                                        NBuffalo1969 - Profil | Ne 18.2.2018 10:15:14

                                        Ombré >> tady nachvajdalo dobrejch 15 čísel, ale taky poklizený. Tělocvik je potřeba.