Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

Ndrvoštěp - Profil | Pá 16.2.2018 18:42:25

Buffalo1969 >> Myčka, na tu jsem zapoměl ;)) K těm nožům, mám něco lehce rozjednaného se zákazníkem nožířem. Tak se pozeptám. Na nožířských stránkách má vystaveny nože a recenze. Jmenuje se pan Moc z Vtelna u Mostu. Tak mrkni.

    NBuffalo1969 - Profil | Pá 16.2.2018 18:22:50

    drvoštěp >> člověče, zajímalo by mně, jestli takovou kudličku jsou borci schopni a nebo ochotni udělat a kolik by to stálo.

      NBuffalo1969 - Profil | Pá 16.2.2018 18:21:56

      drvoštěp >> jojo......ta moje je expert na jakejkoliv nůž. Když koupím novej a dám ho do kuchyně, tak v lepším případě ho najdu zapíchnutej v pampeliškách a v horším případě a to je do týdne od té doby co jí ho přitáhnu dom, tak skončí v myčce. No a to je konečná, takže ho potom občas vobtáhnu a jinak to neřeším. Svoje mam odnešený ve sklepě a když vařím, tak si pro ně zajdu a pak si je umyju a vrátím do sklepa. Jináč to prostě nejde.

        Ndrvoštěp - Profil | Pá 16.2.2018 18:19:01

        PYTLAKS >> Uvidíme jestli se sem doklepe ;))

          NPYTLAKS - Profil | Pá 16.2.2018 18:15:22

          drvoštěp >> kvadr hňápe,teda stimul:-)

            Ndrvoštěp - Profil | Pá 16.2.2018 18:10:11

            Buffalo1969 >> 99% žen je stejných. Když nabrousíš tak se říznou, pak ztupí a nadávají. Věčný kuchyňský koloběh ;)))

              NBuffalo1969 - Profil | Pá 16.2.2018 18:05:37

              drvoštěp >> to nééé.......ženská ruka néééé....jedině že bych ji odděloval od zbytku těla..:-DDD

                Ndrvoštěp - Profil | Pá 16.2.2018 18:05:35

                PYTLAKS >> Jsem zvědav kdo se přizná ;)

                  Ndrvoštěp - Profil | Pá 16.2.2018 18:03:56

                  Buffalo1969 >> Na to domácí pižlání super ;)) V kuchyni si ho umím představit, bohužel už živě vidím ženu jak krájí salám na porcelánovym talíři ;(

                    NPYTLAKS - Profil | Pá 16.2.2018 17:56:02

                    drvoštěp >> prd,všeci hňápů kladivem do železa jak smyslů zbavení.-)

                      NBuffalo1969 - Profil | Pá 16.2.2018 17:05:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      drvoštěp >> čumím po kudličce........zajímal by mně jejich názor....:-)
                      https://www.youtube.com/watch?v=fT67lFn87KY

                        Ndrvoštěp - Profil | Pá 16.2.2018 16:56:04

                        Buffalo1969 >> Jsou na Ff, tak se nediv ;))

                          NBuffalo1969 - Profil | Pá 16.2.2018 16:50:38

                          tak jak borci.....žijeme, nebo nežijeme??? Máme něco novýho do sbírky? Docela špicová diškuz a škoda teho ticha tadyk......fakt..:-)

                            NOmbré - Profil | Pá 2.2.2018 20:53:21

                            Umely_stimul >> zdarec na plesu je dobre ;-) jinak tank je super, skvelej napad mas to paradni, nesmim to ukazat synovy nebo bych musel urcite taky jeden zmaknout:-)

                              NBuffalo1969 - Profil | Pá 2.2.2018 20:33:41

                              Umely_stimul >> ale todle je betelné kósek fachy..:-)

                                Ndrvoštěp - Profil | Pá 2.2.2018 13:42:25

                                Umely_stimul >> Tady se zapoj, možná tu najdeš kolegu https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=751467

                                  NUmely_stimul - Profil | Pá 2.2.2018 13:33:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Zdar všem . Dneska se jedeme s moju společensky znemožnit na myslivecký ples,tak snad se tu ještě sejdeme :-) . Jinak dnes jsem např. dovyrobil 20 kg tank,co bude údajně někde u Znojma na zahradě rodinného domu. :-) . Při výrobě tohoto prcka,jsem si zavzpomínal na přijímač v Hodoníně a celý zbytek vojny v Hranicích na moravě. Někdy bych se tam i vrátil,bylo fajn

                                    NBuffalo1969 - Profil | Po 29.1.2018 20:06:59

                                    Ombré >> noty jsem si pořídil devatenáctýho a chystam se zahájit, ale nějak to tady nestíhá rozmrznout.

                                      NBuffalo1969 - Profil | Po 29.1.2018 20:06:08

                                      Ombré >> píc...to je normální. Občas se kluci musí taky věnovat rodině a chlastu..:-))))

                                        NOmbré - Profil | Po 29.1.2018 20:05:07

                                        Co je novýho ? kdo má už noty na ryby a kdo už byl u vody?