Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

Ombré - Profil | Po 29.1.2018 20:04:23

Zdarec je tu nějak ticho:-)

    Ombré - Profil | Čt 25.1.2018 21:56:04

    Nic bando hopnu do betle. Mejte se a zdarec

      Umely_stimul - Profil | Čt 25.1.2018 21:28:04

      Ombré >> No přesně kvůli těm radlicím mně to štve :-)

        Ombré - Profil | Čt 25.1.2018 21:24:18

        Umely_stimul >> dekuji ale musim uznat ze to neni muj denni chleba. Zrovna tuhle praci beru za jednu ze svych nejlepsich jestli ne nejlepsi vubec kterou jsem udelal. Bylo to mesic a pul kazdodenni prace

          Ombré - Profil | Čt 25.1.2018 21:21:51

          Umely_stimul >> jo to mas pravdu, jestli mas misto v dilne tak je to dobra volba. Ja mam nastesti tu 70 krasne rozjetou takze kdyz ji slapnu tak nestiham:-) ty kovatka menit je k nicemu taky vzdy prskam kdyz prijdou chlapi s radlicema a musim menit kvuli dvoum trem kusum kovatko

            Umely_stimul - Profil | Čt 25.1.2018 21:20:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Ombré >> Jinak krásná práce,klobouček dolu :-)

              Umely_stimul - Profil | Čt 25.1.2018 21:18:41

              Ombré >> Ale ta 70-tka mně taky láká.Nejsou drahé a na jisté práce se hodí více,navíc v jednom bucharu můžu mít jedny kovátka v druhém jiné a nemusím je měnit. To mi leze na nervy :-) .na té 40 -tce se mi líbí nejvíc to ,že je to rychlý buchar.

                Ombré - Profil | Čt 25.1.2018 21:12:07

                Umely_stimul >> jo to te chapu ja to tehda resil destou nastesti ji tam v kolchozu meli a u me jedna automobilka taky. Jinak tu kovadlinu jsem si taky nechal rovna se na ni skvele material nebo prohyba kdyz je potreba:-)

                  Umely_stimul - Profil | Čt 25.1.2018 21:07:30

                  Ombré >> Taky mi je líto tu prokutou kovadlinu odstavit.Má to i své velké výhody to prokutí :-) Chtěl jsem prako 40 ,kvůli místa a taky kvůli tomu,že po rozebrání na místě,jsem byli schopní ve dvou lidech naložit po dílech do dodávky a nemusel jsem jet pro buchar s rukou

                    Ombré - Profil | Čt 25.1.2018 20:55:58

                    Buffalo1969 >> jasan betelné betyš :-)

                      Buffalo1969 - Profil | Čt 25.1.2018 20:53:07

                      Ombré >> tak to je betyš..:-))))

                        Ombré - Profil | Čt 25.1.2018 20:46:41

                        Buffalo1969 >> hmmm toz zajimave ti zni to se musi nechat. Snad mi to vinde a budu moct dojet. Uz gómu detaile s Pistusem

                          Buffalo1969 - Profil | Čt 25.1.2018 20:27:27

                          Ombré >> na 99%
                          CoolKEG ČH Páter 11°.....asi 2x
                          asi Hauskrecht od Rudy
                          a jestli pojede i asuánec, tak Budvar...bude dobře..:-))))

                          a nějaká Plíseň v konzervě

                            Ombré - Profil | Čt 25.1.2018 20:24:15

                            Buffalo1969 >> hihi a co tam bude na čepu? :-)))

                              Buffalo1969 - Profil | Čt 25.1.2018 20:01:03

                              Ombré >> žejo...termín dobrej. Mam ti vzít krygl?..:-DDD

                                Ombré - Profil | Čt 25.1.2018 19:39:25

                                Buffalo1969 >> tak to potom jo:-D zatim nic neslibuju ale ten termin neni vubec zlej

                                  Buffalo1969 - Profil | Čt 25.1.2018 19:34:24

                                  Ombré >> jo gut....předvloni dojeli i borci co vživotě nebyli na MRKu..:-D

                                    Buffalo1969 - Profil | Čt 25.1.2018 19:33:45

                                    Ombré >> na MRKohodiny se vyser....:-))))
                                    sraz je 6.7.8. července. https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=740029

                                      Ombré - Profil | Čt 25.1.2018 19:32:04

                                      Buffalo1969 >> vezmu vic info od Pistusa a popremyslim, jestli to bude vychazet tak jak ma tak bych jel

                                        Ombré - Profil | Čt 25.1.2018 19:28:21

                                        Buffalo1969 >> jj vas legendarni sraz:-) Pista mi uz o nem rikal jenze ja ti nevim jak to semnou bude, mam toho vsivyho casu dost malo a navic nemam dost mrk hodin ve skupine jak tam lovite ty druhy ryb:-)) kdy to je ten sraz?