Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

NBuffalo1969 - Profil | Čt 25.1.2018 19:23:16

Ombré >> tak dojeď do Bohušek....bude tam i Pišťajz. Taková skvělá společnost..:-))))

    NOmbré - Profil | Čt 25.1.2018 19:22:27

    Buffalo1969 >> tak je fakt ze pivko mi nabizel a dal bych si ho s nim rad bohuzel tehda kdyz sme se potkali jsem pit nemohl:-)

      NOmbré - Profil | Čt 25.1.2018 19:20:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Umely_stimul >> moje prace kterou jsem delal pred vanocema. A uz toho zatim vic davat nebudu jinak tady budu za chlubila:-)))

        NBuffalo1969 - Profil | Čt 25.1.2018 19:20:17

        Ombré >> no jistě.....je to náš spoluspitný kamarád Rudášek..:-D

          NOmbré - Profil | Čt 25.1.2018 19:13:07

          Buffalo1969 >> Myslis Alfonza? :-D

            NOmbré - Profil | Čt 25.1.2018 19:12:35

            Umely_stimul >> jinak prako mam taky je to skvelej buchar mam teda 70tku ale jsem rad ze ho mam je do dříč a tahoun:-))

              NOmbré - Profil | Čt 25.1.2018 19:10:56

              Umely_stimul >> tak to je pecka, tohle remeslo laka plno lidi a koho hodne tomu se to stane konickem ci pracou tak jak u tebe, s tou kovadlinou vim o cem mluvis, delal jsem ctyri roky na 100kg kovadline a mela 1cm propad a vsechny hrany krasne do kulata. Delal na ni muj pradeda a deda :-)

                NBuffalo1969 - Profil | Čt 25.1.2018 17:35:42

                Ombré >> bacha je to manipulant a Pan Tau dohromady.......a ta mrcha vydrží jak sviňa..:-DDDD

                  NUmely_stimul - Profil | Čt 25.1.2018 15:00:26

                  Ombré >> Zdarec. JJ jen piš a přikládej fota svých prací,ať se máme čím kochat . Jinak o kovařinu se pokouším jako samouk. Před 4 lety jsem dotáhnul od souseda pokaženou výheň a tu opravil,půl roku nato jsem od strýce nafasoval prokutou kovadlinu na které makám i dneska a před necelými 2 roky jsem z plané nad lužnicí od jednoho kováře koupil prako 40. No a od té doby,jsem se už z prací nezastavil :-)

                    NOmbré - Profil | Čt 25.1.2018 9:58:36

                    alfonz42 >> ajoo uz si vzpominam. To musela byt jen nahoda:-))) treba se nekdy zase potkame u vody a dame odvetu;-)

                      Nalfonz42 - Profil | Čt 25.1.2018 8:26:35

                      Buffalo1969 >> to jsem nebyl já, to byl ten druhý ;-)
                      A nes.er, nebo ti podkopnu berle :-)))

                        Nalfonz42 - Profil | Čt 25.1.2018 8:25:01

                        Ombré >> Zdar, dojels tehdy do Bohušek, nahodils a do 20 minut jsi měl 2 ryby a já tam čučel jak vrána :-)))

                          NBuffalo1969 - Profil | Čt 25.1.2018 8:01:33

                          alfonz42 >> co mně tadyk pomlóváš???? Už jsem ti slíbil, že jak budeš naplech, tak tě kopnu pod koleno.......kua abych tě nekopnul pod wobě....:-DDD
                          Kua já zapomněl, že máš vobě čapy volšový...to se na to radši vyseru a budu sedět vedle bečky s s bahnem a budu čekat, až dohrčíš s nějakó štvrtkó...:-))))

                            NOmbré - Profil | Čt 25.1.2018 6:37:32

                            alfonz42 >> cau Rudo koukam ze tu bude odnos vasi plkarny zachvilku:-) jak se vede? Cim jsem te tehdy nastval? To jsem prece snad nemohl ani za tri hodky stihnout ne? :-)

                              NOmbré - Profil | Čt 25.1.2018 6:35:12

                              Umely_stimul >> diky za moderatorstvi snad budu plnit radky aspon jednou tydne;-) jak dlouho delas kovarskou?

                                NPYTLAKS - Profil | Čt 25.1.2018 0:56:35

                                alfonz42 >> to vidím:-)

                                  Nalfonz42 - Profil | St 24.1.2018 23:11:35

                                  Umely_stimul >> Těsně vedle mého palce... Dobrou :-)

                                    NUmely_stimul - Profil | St 24.1.2018 23:10:44

                                    Valím chrápat,mějte se tu :-)

                                      NUmely_stimul - Profil | St 24.1.2018 23:08:52

                                      alfonz42 >> Mi spadla kovadlina ze srdce :-)

                                        Nalfonz42 - Profil | St 24.1.2018 23:06:41

                                        Umely_stimul >> Joo.. jseš naše krevní skupina ;-)))