Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

NUmely_stimul - Profil | St 24.1.2018 23:03:16

alfonz42 >> To je jen na vlastní nebezpečí :-)

    Nalfonz42 - Profil | St 24.1.2018 23:00:20

    Umely_stimul >> Taky jsem ti sjel profil :-)))

      Nalfonz42 - Profil | St 24.1.2018 22:59:41

      Umely_stimul >> Ombré je v pohodě, sice jsem se s ním viděl jen jednou na rybách a vytočil mne :-))), ale je to kamoš kamoša a to je záruka ;-)

        Nalfonz42 - Profil | St 24.1.2018 22:57:43

        Umely_stimul >> To jste si tu nasadili pěknou veš do kožicha :-))))

          Nalfonz42 - Profil | St 24.1.2018 22:57:08

          Umely_stimul >> Já bych si kladivem z prstu naklepal nejtek :-)
          Je fakt, že ke kovařině mám blízko, na chaloupce přes jeden barák je kovárna :-))

            NUmely_stimul - Profil | St 24.1.2018 22:54:18

            alfonz42 >> A koukám,že tys třeti do hantécu :-)

              NUmely_stimul - Profil | St 24.1.2018 22:51:29

              alfonz42 >> každopádně někdy opravdu nestíhám ten hantéc,teď mu tu přibyl nový kolega ze Znojma,tak to tu bude mazec.Budu to louskat i o víkendech tu jejích mluvu :-)

                NUmely_stimul - Profil | St 24.1.2018 22:47:28

                alfonz42 >> Tak ten tu je už s námi skoro od začátku :-)

                  Nalfonz42 - Profil | St 24.1.2018 22:45:45

                  Umely_stimul >> Jak sem pozveš Václava (Buffalo), tak nebudeš stíhat ;-)

                    NUmely_stimul - Profil | St 24.1.2018 22:29:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Ombré >> Nádhera. Mimochodem už můžeš taky děkovat :-) Za tvůj výtvor,jsem tě automaticky pozval k moderování :-)

                      NUmely_stimul - Profil | St 24.1.2018 22:27:10

                      Dobrý večer všem. Kurňa se nám to tu hnulo :-)

                        Nalfonz42 - Profil | St 24.1.2018 22:19:31

                        PYTLAKS >> Čůůs Tomas, neflákáme sa ;-)

                          Nalfonz42 - Profil | St 24.1.2018 22:19:02

                          Buffalo1969 >> týýý wl.... ty seš tady moderátorem??? Mě praskne lulin :-)))

                            NPYTLAKS - Profil | St 24.1.2018 22:18:46

                            alfonz42 >> vás tež najde člověk všude:))

                              Nalfonz42 - Profil | St 24.1.2018 22:17:50

                              Buffalo1969 >> No jistěéééé.... :-))

                                NBuffalo1969 - Profil | St 24.1.2018 22:14:18

                                alfonz42 >> twl...to dělal won????....echt !!!!

                                  Nalfonz42 - Profil | St 24.1.2018 22:12:55

                                  Buffalo1969 >> Však se podívej na Pištův stoleček a nemusíš škemrat o fotky :-)

                                    NBuffalo1969 - Profil | St 24.1.2018 21:51:50

                                    Ombré >> píc kemo..:-)

                                      NOmbré - Profil | St 24.1.2018 21:50:29

                                      Buffalo1969 >> miznu do betle, mej se zatim cago

                                        Nhadalicek - Profil | St 24.1.2018 21:49:21

                                        Ombré >> jojo tady v okolí o nikom nevím..nic aspoň se kochám tady:-)