Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

NBuffalo1969 - Profil | St 24.1.2018 21:48:22

Ombré >> ani nemluv.....ale pak to natřel jakousi kyselinou a nalakoval to a vypadá to dobře. Jenom už se tam asi nikdy nepodívam abych to aspoň vyfotil.

    NBuffalo1969 - Profil | St 24.1.2018 21:46:56

    Ombré >> néni zač......jenom doufam, že tě to neodradí a budeš nás zásobovat fotkama výrobků. Fakt su z teho štíra usmaženej...:-)

      NOmbré - Profil | St 24.1.2018 21:45:56

      Buffalo1969 >> jo to je peklo to nemam vubec rad:-) pak se ti po dvou dnech oddychlo co?

        NOmbré - Profil | St 24.1.2018 21:44:31

        Buffalo1969 >> ajoo tak to je jinaa:-) dik za info

          NBuffalo1969 - Profil | St 24.1.2018 21:43:50

          Ombré >> stává se to. Jednou jsem musel na místě tvarovat kulatinu...teda zábradlí na kulatým schodišťu do usazenejch kotev ve zdivu. Každá jinak vysoko a požadavek majitela byl kopírovat co to jenom půjde. Jsem se s tím sraz dva dně..:-DDDD

            NBuffalo1969 - Profil | St 24.1.2018 21:41:27

            Ombré >> tro musíš bej spolumoderátor. Na to je tadyk nejvyšší a majitel diskuze.

              NOmbré - Profil | St 24.1.2018 21:40:08

              Buffalo1969 >> jj je to fajn pocit kdyz se to ohyba tak jak clovek chce vid? Pravdou je ze dost casto se to ohyba i tak jak clovek vubec nechce a to uz je k nicemu:-)

                NOmbré - Profil | St 24.1.2018 21:38:30

                Jak udelujete nekomu to podekovani za zapis prosim? Nemuzu to nalest

                  NBuffalo1969 - Profil | St 24.1.2018 21:37:43

                  Ombré >> tak se železem dělam, ale jenom s autogenem. Ale baví mně to jak sviňa. Je to pro mně relax.

                    NOmbré - Profil | St 24.1.2018 21:37:19

                    hadalicek >> zdarec je pravda ze prez celou republiku to je fakt naprd:-)

                      Nhadalicek - Profil | St 24.1.2018 21:33:58

                      Kua to musíte bydlet tak daleko?
                      Hned bych zašel na pokec do kovárny a případně vypomohl:-)

                        NOmbré - Profil | St 24.1.2018 21:33:17

                        Buffalo1969 >> hihi diky byl pro sóseda, vyhral na nej poukazku kterou sem dal na ples:-)

                          NOmbré - Profil | St 24.1.2018 21:31:58

                          Buffalo1969 >> vsak to znas jakozto remeslnik si toho taky uz musel zrobit kotel za tu dobu ne?:-)

                            NBuffalo1969 - Profil | St 24.1.2018 21:31:16

                            Ombré >> tak to je kurewsky betelné hák........:-O

                            čumím jak puk ze Sparťanský branky.

                              NOmbré - Profil | St 24.1.2018 21:28:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Buffalo1969 >> ajoo tak to jsem netusil :-) myslel jsem ze si kovar kdyz jsem nasel tuhle diskuzi a v ni tebe. Vykovek sem muzu pustit. Zacnu treba stirem co jsem delal pred vanocema. Mam toho fakt hodne co jsem uz za tu dobu udelal:-)

                                NBuffalo1969 - Profil | St 24.1.2018 21:14:34

                                Ombré >> já a kovář???? Já su instalatér jako Pišta. Tohle je betelná diškus kde je vidět um lidských rukou. A vůbec......kde máš nějakéj výkovek???...:o)

                                  NOmbré - Profil | St 24.1.2018 21:11:44

                                  Buffalo1969 >> zdravim te Buffalo s tebou uz jsem parkrat splknul v ty nejukecanejsi diskuzi tady na webu vid? :-)))Jak se vede? Netusil jsem ze jsi taky kovar

                                    NOmbré - Profil | St 24.1.2018 20:20:43

                                    Nazdarek kovari jsem taky od fochu a rybar zaroven tak vas tu jdu hned pozdravit a trochu splknout:-) jak se vede?

                                      NHawk123 - Profil | St 24.1.2018 18:58:29

                                      Umely_stimul >> Ještě nemám, ale pak ho sem dám.

                                        Ndrvoštěp - Profil | Út 23.1.2018 23:26:27

                                        To já mám plánů, ale línej jsem jak svině ;)))