Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

NUmely_stimul - Profil | Út 23.1.2018 21:11:02

Hawk123 >> Jestli to už máš hotové,tak hoď foto :-)

    NHawk123 - Profil | Po 15.1.2018 10:45:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Tak jsem si zase bouchnul takovou čepelku, paroh přijde obrousit skoro načisto a napationovat, bude to pěknej bowie (bez clipu) - oni ty původní čepele vypadaly prostě jako velkej a robustní kuchynák nebo gaučo nůž.

      NUmely_stimul - Profil | Ne 14.1.2018 13:37:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Ještě pár detailů .

        NUmely_stimul - Profil | Ne 14.1.2018 12:16:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Něco nového z dílny přidám. Ať se tu neplká jen o počasí :-) Včera jsem konečně dodělal věšák pro naše známé :-)

          NPYTLAKS - Profil | Ne 14.1.2018 10:57:02

          Umely_stimul >> nečuměl jsem na předpověď,kdosi cosi říkal:-)

            NUmely_stimul - Profil | Ne 14.1.2018 10:52:35

            PYTLAKS >> led co mně udrží už bude tak za 3 dny a to oteplení má být,ale tát to nebude,jen pomalu přibývat.Teď mají být dvě noci u nás po sobě studené vždy až - 10

              NPYTLAKS - Profil | Ne 14.1.2018 10:50:50

              Umely_stimul >> přes týden se má zas oteplit,necháme se překvapit

                NUmely_stimul - Profil | Ne 14.1.2018 10:37:54

                PYTLAKS >> Zdarec. Tu dneska bylo -7 a mrznout bude asi už skoro v kuse. Vypadá to nadějně

                  NPYTLAKS - Profil | Ne 14.1.2018 10:34:15

                  Umely_stimul >> tu už trošku mrzne,jak u vás?

                    NUmely_stimul - Profil | Pá 12.1.2018 11:03:21

                    https://www.youtube.com/watch?v=NGjBlwHvs0Y

                    Tož něco tématického a hezký víkend přeju :-)

                      Nhadalicek - Profil | Pá 12.1.2018 9:37:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tento sem musím dát:-)
                      je staženo z netu, když jsou dneska ty volby..
                      • Tenhle znáte?
                      Přijde redaktorka časopisu Elle za paní Zemanovou, udělat s ní rozhovor, jak vypadá obyčejný den ženy špičkového politika. Paní Zemanová se rozvypráví:
                      "Já vlastně žiji docela skromně a obyčejně, jako ostatní ženy. Ráno vstanu, umyju pytschu, uvařím manželovi a dceři snídani, umyju pytschu, posnídáme, já umyju pytschu a jdeme do školky a na nákupy. Hned jak se vrátíme, umyju pytschu, uvařím oběd, protože Miloš se někdy staví na oběd domů. Po obědě umyju pytschu, manžel si dá šlofíka, tak jen umyju pytschu a třeba ještě stihnu trochu uklidit, umýt znovu pytschu a večer jdeme s Milošem někam ven, za kulturou. Řeknu Vám, někdy se vracíme tak pozdě, že už se mně ani nechce mýt pytscha a jdeme si lehnout."
                      Redaktorka Elle se dívá trochu perplex a po chvíli ticha se zeptá:
                      "Paní Zemanová, nepřeháníte to trochu s tou hygienou?"
                      Paní Zemanová se rozesměje:
                      "Ale ne. Nám tu pytschu pořád někdo kreslí na dveře!"

                      Sorryako za offtopytschu

                        NUmely_stimul - Profil | Pá 12.1.2018 8:14:14

                        Calex >> Tak jsem tomu dal like a doma mám po prdeli :-) Moju už ani nevrátím,bo je už prý po záruce. Budu si muset jít uvařit :-)

                          NCalex - Profil | Čt 11.1.2018 17:17:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Ndrvoštěp - Profil | St 10.1.2018 22:31:05

                            Buffalo1969 >> ;))))

                              NBuffalo1969 - Profil | St 10.1.2018 21:15:22

                              drvoštěp >> tak jo......:-)
                              .

                              máš to betelný jak sviňa. I ty bílý kule só fajnový. Letos je to zatím jakýsi horší jak když v červencu zoncna nerumpluje. V srpencu bylo u nás i štyry stupně nad kosó a teď je tadyk jedenáct voltů. Už je bordel i v počasí. S takovó nám vyschnó všecky "kolatý potoke" a budeme chodit čibat onkle na to přerostlý pískoviště co majó bubáci za vasrem...:-)

                              Máš to pěkný jako hrom. I ty koule jsou hezký. Letos je to zatím jakýsi horší než když v červenci nesvítí slunce. V srpnu bylo u nás i 4°C nad nulou a teď je tady jedenáct stupňů, Už je i bordel i v počasí. S takovou nám vyschnou všechny rybníky a budeme chodit nahazovat pruty na Saharu co mají čerňoši za mořem...:-)

                              Stačí?????...:-DDD se polepším.

                                NUmely_stimul - Profil | Út 9.1.2018 23:47:03

                                ŠUKI >> čus :-)

                                  NŠUKI - Profil | Út 9.1.2018 23:46:33

                                  Umely_stimul >> Já mám doma desítku a dvanáctku...myslím že jedno bude určitě stačit :-))) Měj se a pozdravuj tvou pěknou ženščinu !!!!! Jdu do spalně robka volá :-))))

                                    NUmely_stimul - Profil | Út 9.1.2018 23:38:48

                                    ŠUKI >> jako neměla by se zbytečně trápit ;-) apropo jak velké to kladivo potřebuješ ?? 2 nebo raději 5 kg ??

                                      NŠUKI - Profil | Út 9.1.2018 23:36:42

                                      Umely_stimul >> Já vám za malý úplatek "pronajmu" to tajné místo na potoku :-)))) Tento rok mám opět zadupkaný ..,..tchyně jde na operaci obou kolen ,takže nevím co mě čeká ...jedině pořádné kovářské kladivo a .....????

                                        NUmely_stimul - Profil | Út 9.1.2018 23:29:39

                                        ŠUKI >> třeba pojedeme do řiti Honzo,to se ještě uvidí.Postlík mění fleka a sám neví co bude :-(