Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

NŠUKI - Profil | Út 9.1.2018 23:25:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Umely_stimul >> Bylo tam napsáno asi toto:Za nejmenší ulovenou "smradlavku" na Kvadrovém kamplu" ale bylo fajně !!!!!!!!!!!!!!!
A za tého "mistra" VELKÉ díky a až si další meandr najdu...pozvu tam jenom RÚŽOVKU a tebe NE !!!:-))))) A to si piš že tento rok jdu na neprofláknuté místo !!!!! Ať v té Talošce ti přeji aťpolámeš ventky :-)))) Nebo kaj to vůbec chcete jet :-)

Prde hlavně tvrdý pyj-kyj a trocha tého rybářského štěstí ...však to znáš !!!!!

    NUmely_stimul - Profil | Út 9.1.2018 23:12:38

    ŠUKI >> Bylo mi ctí,tě uvítat u nás,mistře proskovického meandru :-) a ta tvoja slivovička ani nevím jak dopadla,ale nejmenší rybu lapil vyléčený alkoholik,tak ta flaša asi prošla světa kraj :-)

      NŠUKI - Profil | Út 9.1.2018 23:06:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Umely_stimul >> Já si to vúbec nepamatuji :-))))

        Ndrvoštěp - Profil | Út 9.1.2018 22:40:04

        Buffalo1969 >> A teď nám to přelož ;))))

          NBuffalo1969 - Profil | Út 9.1.2018 20:17:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Umely_stimul >> kua zdarec...nějak mi to vždycky zmizí......:-/

          máš to betelný jak sviňa. I ty bílý kule só fajnový. Letos je to zatím jakýsi horší jak když v červencu zoncna nerumpluje. V srpencu bylo u nás i štyry stupně nad kosó a teď je tadyk jedenáct voltů. Už je bordel i v počasí. S takovó nám vyschnó všecky "kolatý potoke" a budeme chodit čibat onkle na to přerostlý pískoviště co majó bubáci za vasrem...:-)

            NUmely_stimul - Profil | Út 9.1.2018 18:37:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Loni v tuto dobu jsme už dávno lovili na dírkách a na závodech jsme naši kovařinu dávali jako ceny.Letos houno velebnosti,není led,nejsou dírky a nejsou ceny. Ale prý ještě zamrzne,tak uvidíme :-)

              Nhadalicek - Profil | Pá 5.1.2018 20:35:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              je tady mrtvo tak dám něco do placu:-)

              Kovají dva koktaví kováři na bucharu sekeru
              a jeden povídá druhému: "Aaaž
              řeřeřeřeknu dddost, tak teten
              bubububuchar vyvyvypneš."
              Ten mu odpoví: "Dodobrá."
              Tak kovají a ten první povídá:
              "Dodododododo............dodopr.ele
              uuuž z toho mmáme zazazase lolopatu."

                Ndrvoštěp - Profil | Ne 31.12.2017 12:44:27

                ;))))

                  Nwoody - Profil | Ne 31.12.2017 11:38:12

                  drvoštěp >> škoda, kdyby nebyla Tvoje, tak bych se klidně nechal sestřelit 😜

                    Nnovič - Profil | Ne 31.12.2017 11:23:42

                    drvoštěp >> Jak píše STIMUL☺ líbit se nám může☺ Jj oni říkají ošklivku si neber budeš na ni sám ☺

                      NBuffalo1969 - Profil | Ne 31.12.2017 9:37:15

                      savana hokna všem..:-)

                      Tak betelnýho Zlilvestra a do novýho roku glocnu jak pátrací balón.
                      Jináč hlavně zdraví, páč zbytek se dá kópit..-)

                        Ndrvoštěp - Profil | Ne 31.12.2017 9:04:05

                        Umely_stimul >> ;))

                          NUmely_stimul - Profil | Ne 31.12.2017 9:00:27

                          drvoštěp >> jak to tak čtu,tak to vypadá že se ta tvoja baba líbí dokonce i tobě :-)))))

                            Ndrvoštěp - Profil | Ne 31.12.2017 8:59:05

                            Umely_stimul >> Tomu věřím ;)))

                              NUmely_stimul - Profil | Ne 31.12.2017 8:46:39

                              drvoštěp >> Novič by tam i spal :-)))))

                                Ndrvoštěp - Profil | Ne 31.12.2017 8:46:37

                                Umely_stimul >> ;))

                                  NUmely_stimul - Profil | Ne 31.12.2017 8:46:16

                                  drvoštěp >> njn,ale líbit se nám může.ne??? :-)

                                    Ndrvoštěp - Profil | Ne 31.12.2017 8:44:24

                                    novič >> To je moje stíhačka ;)

                                      NUmely_stimul - Profil | Ne 31.12.2017 8:41:41

                                      Zdar všeci .Namasírujte játro a jde se na to a ať to všeci přežijem :-)

                                        Nnovič - Profil | Ne 31.12.2017 7:56:38

                                        Jo v takový knajpě bych i přespal ☺