Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

Ndrvoštěp - Profil | So 30.12.2017 22:26:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Umely_stimul >> Platíme ;))

    Ndrvoštěp - Profil | So 30.12.2017 21:30:36

    Umely_stimul >> ;))

      NŠUKI - Profil | So 30.12.2017 21:29:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Umely_stimul >> Z čeho? Z penisu?:-) Tož ještě něco na dobrou noc !

        NUmely_stimul - Profil | So 30.12.2017 21:28:39

        drvoštěp >> Tak hlavně že si rozumíte :-)

          NUmely_stimul - Profil | So 30.12.2017 21:27:06

          ŠUKI >> njn,však mi u toho slina ukápla :-)

            Ndrvoštěp - Profil | So 30.12.2017 21:25:55

            Umely_stimul -30.12.2017 21:23:21 >> Ta vypadá na dělostřelce, asi dostanu dělo ;))

              NŠUKI - Profil | So 30.12.2017 21:25:47

              Umely_stimul >> Já mám prázdný mražák a ty děláš takové pitchoviny :-))))

                NUmely_stimul - Profil | So 30.12.2017 21:23:21

                drvoštěp >> Jako s manželkou ???? :-)

                  Ndrvoštěp - Profil | So 30.12.2017 21:22:46

                  Teď se hádáme. O vojně a střelivu ;))

                    NPYTLAKS - Profil | So 30.12.2017 21:21:37

                    Umely_stimul >> jsme dva:-)

                      NUmely_stimul - Profil | So 30.12.2017 21:21:07

                      drvoštěp >> tož kvalitní výkony tam podáváte :-)

                        Ndrvoštěp - Profil | So 30.12.2017 21:20:06

                        Umely_stimul >> Podle mý ženy celou Poldovku ;)))

                          NUmely_stimul - Profil | So 30.12.2017 21:18:15

                          drvoštěp >> A kolik jsi toho už ukoval ????

                            Ndrvoštěp - Profil | So 30.12.2017 21:16:22

                            Stále kovu, stále kovu. A to chci jít ráno na fish...

                              NUmely_stimul - Profil | So 30.12.2017 21:16:09

                              PYTLAKS >> Však dneska nepiju bo šetřím játro na zítra :-)

                                NPYTLAKS - Profil | So 30.12.2017 21:14:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Umely_stimul >> potřepem si osobně:-)

                                  NUmely_stimul - Profil | So 30.12.2017 19:46:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  :-)

                                    Ndrvoštěp - Profil | So 30.12.2017 15:12:00

                                    Já kovu už od 12h. ;)) Jediná nevýhoda že moje žena má službu v kovárně (hospodě) a hlídá mě ;(((

                                      NUmely_stimul - Profil | So 30.12.2017 14:22:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      ŠUKI >> Ale pod lesem jsem byl. to je pravda a neutopil jsem se,jen jsem k svátku dostal suma a tak jsme ho byli vypustit :-)

                                        NPYTLAKS - Profil | So 30.12.2017 14:20:41

                                        ŠUKI >> zítra lulo:-)