Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

NUmely_stimul - Profil | So 30.12.2017 14:14:33

ŠUKI >> však jsem vám už děkoval,hnedka jak jsi mi tu na diškus hodil tu couru :-)

    NŠUKI - Profil | So 30.12.2017 14:10:43

    Umely_stimul >> Šéf se ozval......:-))))) To víš že bych se "vetřel" ale po dnešku budu asi určitě trošku indisponován!!!!

      NUmely_stimul - Profil | So 30.12.2017 14:05:33

      ŠUKI >> to je zítra kámo

        NŠUKI - Profil | So 30.12.2017 14:04:16

        PYTLAKS >> Něco po tamtamech se ke mě doneslo ale asi se to neuskutečňuje.

          NPYTLAKS - Profil | So 30.12.2017 12:57:10

          Umely_stimul >> nemáš zač:-)

            NPYTLAKS - Profil | So 30.12.2017 12:57:01

            ŠUKI >> dneska?

              NUmely_stimul - Profil | So 30.12.2017 11:29:29

              No chlapi jste mně dojali,že se asi ožeru :-) Díky ogaři

                NŠUKI - Profil | So 30.12.2017 11:15:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                PYTLAKS >> Musíš mu poslat babu a popřát ať se dneska Pod Lesem neutopí !!

                David tož pevné zdravíčko!

                  NPYTLAKS - Profil | So 30.12.2017 10:56:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Umely_stimul >> všecko nej dejvku:-)

                    Nhadalicek - Profil | Ne 24.12.2017 20:03:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Všem kovářům a kovaříčkům a nejenom jim přeju pohodové Vánoce!❄🌲

                      Ndrvoštěp - Profil | Ne 24.12.2017 11:02:20

                      Buffalo1969 >> Co je štěstí ? Muška jenom zlatá ;)))

                        NBuffalo1969 - Profil | Ne 24.12.2017 10:59:06

                        Krásné Vánoce, pohodu, klid, lásku, zdraví, a štestí. Myslím si, že víc člověk ke spokojenosti opravdu nepotřebuje. Tak tedy krásné svátky všem.
                        .
                        Vašek..:-)

                          NUmely_stimul - Profil | Ne 24.12.2017 9:45:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Krásné vánoce lovci. A zase to tu rozjedeme :-)

                            Ndrvoštěp - Profil | Ne 3.12.2017 16:08:18

                            Buffalo1969 >> Já vím Bohumile já vím ;)))

                              NBuffalo1969 - Profil | Ne 3.12.2017 14:18:24

                              drvoštěp >> to bylo cílený...:-))))

                                Ndrvoštěp - Profil | Ne 3.12.2017 14:17:12

                                Buffalo1969 >> Cybí ti tam k, s huskama ;))

                                  NBuffalo1969 - Profil | Ne 3.12.2017 14:13:28

                                  drvoštěp >> takže děláš s husama..:-))))

                                    Ndrvoštěp - Profil | Ne 3.12.2017 10:33:38

                                    Buffalo1969 >> NeStihl ;))

                                      NBuffalo1969 - Profil | Ne 3.12.2017 8:46:48

                                      drvoštěp >> že seš forest man, to jsem věděl..:-)
                                      Jenom si nepamatuju jestli Stihl a nebo neStihl..:-)))

                                        Ndrvoštěp - Profil | Ne 3.12.2017 8:39:54

                                        Buffalo1969 >> Někdy si tak připadám ;))) Né, lesní trubka ( dřevoruvec)