Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

Ndrvoštěp - Profil | Čt 2.11.2017 18:12:18

Pvl >> Kolegovo deštník v levo, v pravo 8ha voda

    NPvl - Profil | Čt 2.11.2017 18:10:07

    drvoštěp >> To za tebou je nafukovací bazének ?

      Ndrvoštěp - Profil | Čt 2.11.2017 18:08:57

      Pvl >> Ale vyšlo to ;)

        Ndrvoštěp - Profil | Čt 2.11.2017 18:07:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Růžowka >> A nekoukej tý štice na hlavu, to dělají jenom wostří kapraři. Když foto, tak jako já a s pořádnou předpažkou ;)))

          NPvl - Profil | Čt 2.11.2017 18:06:57

          drvoštěp >> Trvalo to dost dlouho :o§))

            Ndrvoštěp - Profil | Čt 2.11.2017 18:04:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Růžowka >> Teď jsem z karty pochopil že ten Tvůj je zdejší kovář ;))))

              NRůžowka - Profil | Čt 2.11.2017 17:56:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Ahojte. Dneska jsem si pokřtila vývěsku co mi drahý podaroval. Pro začátek štika 77 cm :-)

                Ndrvoštěp - Profil | Čt 2.11.2017 17:43:39

                Buffalo1969 >> Mám výhodu že moje jezdí do Ikei a dalších sama. Prej se tvářím nepříjemně na lidi ;))

                  NBuffalo1969 - Profil | Čt 2.11.2017 17:20:16

                  drvoštěp >> twl včera jsem byl donucenej kupovat cosi v Ikei. Mam takovej pocit, že Josefka žvatlala cosi vo truhlíkách. ale nějak jsem ju nevnímal, protože měli v Ikeácký hospodě pečenou kachnu.
                  Průmyslová.....ale kurewsky dobrá. Chtěl jsem si dát druhou porci, ale prej by si ode mně odsedla.
                  Nechápu proč.......:-/

                    Ndrvoštěp - Profil | Čt 2.11.2017 13:08:11

                    Buffalo1969 >> Koukám že truhlíky hýbou domácností, u mě též ;)

                      NBuffalo1969 - Profil | Čt 2.11.2017 7:34:03

                      drvoštěp >> no jasný, to taky, ale musel bych hledat kovářa. kterej by jí vymyslel zábradlí na truhlajze..:-D

                        Ndrvoštěp - Profil | St 1.11.2017 22:13:28

                        Buffalo1969 >> Jako že neumíš chytit rybu ? ;)))

                          NBuffalo1969 - Profil | St 1.11.2017 20:16:43

                          Umely_stimul >> týýýýwolle....:-O

                          Ještě že moje Josefka nechodí na MRK. TWL už bych měl problém...:-)

                            Nretrívr - Profil | St 1.11.2017 18:58:25

                            Škoda, že nejsem kovář, moc je obdivuji. Tam toho moc neukecáš, o tom to je. Přeju Vám to.

                              NUmely_stimul - Profil | St 1.11.2017 18:38:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              A ať to vemu jedním vrzem,tak jsem si dneska vyrazil na vyvěšenou a cosik se i laplo :-)

                                NUmely_stimul - Profil | St 1.11.2017 18:30:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Tak ať nám ty truhlíky nepadají. Brej večír všem

                                  NMarczech - Profil | St 1.11.2017 6:33:14

                                  Hawk123 >> Dík zas sem o krapet moudřejší

                                    NPYTLAKS - Profil | Út 31.10.2017 20:41:23

                                    Umely_stimul >> aha,tož to pak jo

                                      NUmely_stimul - Profil | Út 31.10.2017 20:38:30

                                      PYTLAKS >> ani jsem si nevšiml. zase mně někdo vykopal :-)

                                        NPYTLAKS - Profil | Út 31.10.2017 20:35:26

                                        Umely_stimul >> jestli ses odhlásil z valašského