Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

drvoštěp - Profil | Čt 2.11.2017 22:48:55

Umely_stimul >>Moje taky, plus nejmladší dcera. Jen ty růžový brýle nemůžu najít ;)))

    ŠUKI - Profil | Čt 2.11.2017 22:48:37

    Umely_stimul >> Já se začal věnovat více sexu:29 února a o Vánocích...prý se u této záliby spálí hodně kalorií. Vánoce mám před sebou !!!!

      Umely_stimul - Profil | Čt 2.11.2017 22:48:25

      drvoštěp >> To je slovo chlapa.Bo mi za chvilku dojdou produkty a nevím co tu budu každý den dávat za fotky :-)

        drvoštěp - Profil | Čt 2.11.2017 22:45:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Umely_stimul >> Než jsem šel na jedno, tak jsem objevil pod ponkem dva řeznický sekáče. Tak je budu „ladit" a hodím foto.

          Umely_stimul - Profil | Čt 2.11.2017 22:45:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          drvoštěp >> Tak na růžovou je tu expert moja baba :-)

            Pvl - Profil | Čt 2.11.2017 22:44:05

            drvoštěp >> Hodně štěstí :o§)

              Umely_stimul - Profil | Čt 2.11.2017 22:43:06

              ŠUKI >> Uber :-) držím dietu,už k bůčku nejím zelí ;-)

                drvoštěp - Profil | Čt 2.11.2017 22:41:55

                Pvl >> Taky jsem na sklo háklivej. Růžový brýle stále hledám ;)

                  Pvl - Profil | Čt 2.11.2017 22:36:23

                  drvoštěp >> Já nepotřebuju nové , mám jen špinavá skla Teda měl jsem, už je to v cajku :o§))

                    ŠUKI - Profil | Čt 2.11.2017 22:36:03

                    Umely_stimul >> Já tě odhaduji tak na 140+- :-)))) Já o něco míň.

                      drvoštěp - Profil | Čt 2.11.2017 22:30:19

                      Pvl >> Ty šetřílku, reklama na brejle- kolik vám je let tolik dostanete slevu ;))) Ty bejt Japonec tak ti ještě platěj ;)

                        drvoštěp - Profil | Čt 2.11.2017 22:27:30

                        já 2 >> Už mě lanaří vláčkaři. Prej takový hovado dlouho neviděli. Teď mě napadlo, koho mysleli ? ;)))

                          Umely_stimul - Profil | Čt 2.11.2017 21:43:03

                          Buffalo1969 >> Už si moc dobře nepamatuju,ale tuším něco okolo 20 kil.

                            já 2 - Profil | Čt 2.11.2017 19:50:57

                            drvoštěp >> Alespoň metr a 15kg

                              Buffalo1969 - Profil | Čt 2.11.2017 19:47:03

                              Umely_stimul >> těpíc.......kua kolik to tak může vážit?

                                Umely_stimul - Profil | Čt 2.11.2017 19:07:41

                                drvoštěp >> Ale řekl bych,že v té předpažce ještě byla rezerva.Minimálně tak 5 mm :-)

                                  Umely_stimul - Profil | Čt 2.11.2017 19:04:43

                                  Pvl >> :-)

                                    Umely_stimul - Profil | Čt 2.11.2017 19:03:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Hezký večer všem. Moja mně dneska vyškolila,ale to mi nebrání sem přihodit něco z pod kladiva :-)

                                      Růžowka - Profil | Čt 2.11.2017 18:35:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      drvoštěp >> jo no :-) já jsem žena kovářova :-))))).

                                        Pvl - Profil | Čt 2.11.2017 18:27:32

                                        drvoštěp >> Tak mám asi nějaký špatný brejle :o§)