Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

NBuffalo1969 - Profil | Út 31.10.2017 18:27:06

hadalicek >> chytrééééj..:-))))

    NBuffalo1969 - Profil | Út 31.10.2017 18:26:46

    Marczech >> si psal kuju....:-)))))

      NMarczech - Profil | Út 31.10.2017 18:26:06

      hadalicek >> pf tak to by mě piclo )

        Nhadalicek - Profil | Út 31.10.2017 18:17:42

        Marczech >> reaguje na to tvé kuju:-) ty jsi tím myslel poděkování a Buffalo 1969 myslel kuju jako kovat či kout:-)

          NMarczech - Profil | Út 31.10.2017 18:14:15

          Buffalo1969 >> ? tk teďkom sem tě nepobral )

            NBuffalo1969 - Profil | Út 31.10.2017 18:09:45

            Marczech >> teprve bude kouti..:-)

              NBuffalo1969 - Profil | Út 31.10.2017 18:08:50

              Hawk123 >> ale no tak to je ale kousek..:-)

                NMarczech - Profil | Út 31.10.2017 17:27:26

                Kovaříci můžete někdo krapet rozvést třeba tvorbu nože ??? ... chápu to tak že z něčeho ( třeba to pero bo ložisko ) nahřát poplácat.Proč se to sype boraxem ? pak teda doplácat. Kalí se to v oleji ...AE v jakém ? ( pp90 ? bo nějakej minerál ???) a hlavně to jakože popouštění ?? Proč se to dělá ? a proč v troube ) a jak dlouho atd.. Na youtube je toho dost ae nikdo k tomu moc neřekne proč to a proč ono ...(

                Kuju )

                  NHawk123 - Profil | Út 31.10.2017 17:08:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Abych se taky pochlubil - překovaný pero z forda rangera, délka asi 50 cm a rukojet´střenky z tisu.

                    Ndrvoštěp - Profil | Út 31.10.2017 16:50:59

                    Umely_stimul >> Tak tam bych láhev neotvíral. Teda pokud nechceš vypadat jak panenka woodoo ;)))

                      NUmely_stimul - Profil | Út 31.10.2017 16:02:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Zdar chlapi. Dneska hodím do placu foto toho,když mi z toho ,jak se říká j..e :-) a pak už zbývá se jen ožrat ;-)

                        NBuffalo1969 - Profil | Út 31.10.2017 7:40:33

                        Vetesnik.J >> pravda pravdoucí.

                          NPYTLAKS - Profil | Po 30.10.2017 23:05:45

                          Umely_stimul >> ty ses odhlásil z valašského?

                            NVetesnik.J - Profil | Po 30.10.2017 21:03:25

                            Umely_stimul >> vím jak to je, proto se tím ani nesnažím živit, málo kdo něco pěknýho ocení.Pomalu všichni by si nejradši nechali povařit umakov a i tak se jim to zdá moc když v hornbachu to mají levnější :))

                              NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 20:43:34

                              Vetesnik.J >> no to je nejhorší ,spojit um s produktivitou. Pokud se člověk jen baví,tak si může dovolit cokoliv,ale pokud se tím máš živit,tak se bohužel musí hodně často omezit romantika na čistou pragmatiku,nicméně umíš, to je vidět

                                NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 20:39:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Vetesnik.J >> Víš jak se pohřbívají tchýně??? jen do půl pasu, horní část musí trčet ven ,aby se měl kdo starat o hrob ;-)

                                  NVetesnik.J - Profil | Po 30.10.2017 20:39:20

                                  Umely_stimul >> ale hovno :))) jsem debil spíš, si vymyslím vždycky nejákou blbost a drbu se stím dokud to neudělám :))) tu sipku delat na kšeft tak by ju nekdo musel vyvážit zlatem co to bylo času :))

                                    NVetesnik.J - Profil | Po 30.10.2017 20:36:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Umely_stimul >> ona je v pohodě, jinak by dostala jen kraml :)))) však pak už dostala jen misku už jsem to nepřeháněl :)))

                                      NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 20:36:22

                                      Vetesnik.J >> Toto je prostě profi práce ;-)

                                        NVetesnik.J - Profil | Po 30.10.2017 20:34:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Toto jsem dělal s řetazu s pily