Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

Ndrvoštěp - Profil | Po 30.10.2017 20:33:48

Umely_stimul >> Vyzkoušet. Řetězy můžu dodat.

    NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 20:33:23

    Vetesnik.J >> Stejně jsi lhář,nikdo by se pro tchýni takhle nejebal :-)

      NPYTLAKS - Profil | Po 30.10.2017 20:32:33

      Buffalo1969 >> já to ani už neřeším bo je zbytečné se rozštilovat:-))

        NVetesnik.J - Profil | Po 30.10.2017 20:30:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Umely_stimul >> Hodně dobré simpozium, jinak nic moc.To byl dárek pro tchýni, no nadrbal jsem se s tím fest, a bez rad mistra bych se s tím drbal nevím do kdy, to byla první moje práce.

          NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 20:30:27

          Buffalo1969 >> je to echt,bo je to do detailu propracovené

            NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 20:29:36

            drvoštěp >> Tak jediné co mně napadá je damašek,ale už jsem jednou psal jak na tom já osobně jsem,ale rád uvítám. Jednou se na to vrhnu otevřeně a se znalostí :-) , Jinak jen tak mezi řeči jsem dělal delší dobu v lese přibližování s UKT 7245 a pilu jsem potřeboval taky na manipulaci na skládce. Huska 55 :-)

              NBuffalo1969 - Profil | Po 30.10.2017 20:28:18

              Umely_stimul >> taky na to furt čumím. I ta moja Josefka říkala, že je to šmrncovní.

                Ndrvoštěp - Profil | Po 30.10.2017 20:25:30

                Umely_stimul >> Pokud budeš ( budete) chtít řetězy z pil na kování tak dejte vědět. Jinak je hážu do lesa ;)))

                  NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 20:22:50

                  Vetesnik.J >> Nemůžu si pomoct,ale ta plastika mně bere.Furt na to čučím,fakt moc hezké

                    NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 20:17:24

                    Vetesnik.J >> z Přerova tak daleko,co je tam tak zajímavého???

                      NVetesnik.J - Profil | Po 30.10.2017 20:09:08

                      dík panové, no už dýl jsem nebyl ve vyhní, práce mám nad hlavu přes léto na rybách, ale zima už se blíží :)) Do Bečova nad teplou někdo nejezdíte, jestli se neznáme i osobně? Já tam teda byl jsem jednou.

                        NBuffalo1969 - Profil | Po 30.10.2017 20:06:42

                        PYTLAKS >> ser na to, já ty zasraný rudopředkožce taky nemusím.

                          NPYTLAKS - Profil | Po 30.10.2017 20:05:39

                          Umely_stimul >> si piš:-)

                            NPYTLAKS - Profil | Po 30.10.2017 20:05:24

                            Buffalo1969 >> marné,historia se ptát nebude:-)

                              NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 20:04:30

                              Vetesnik.J >> Moc hezké kousky ;-)

                                Nhadalicek - Profil | Po 30.10.2017 20:03:32

                                Vetesnik.J >> paráda,radost pohledět! Kůva jak vám zavidím:-)

                                  NBuffalo1969 - Profil | Po 30.10.2017 20:03:13

                                  Vetesnik.J >> parádní kousky......:-)

                                    NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 20:01:41

                                    Vetesnik.J >> aaa ty to máš kousek,budeš chodit ke mně do kovárny kibicovat :-)

                                      NBuffalo1969 - Profil | Po 30.10.2017 20:01:12

                                      PYTLAKS >> já vím.....Baník sám nepadl.

                                        NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 19:59:24

                                        Buffalo1969 >> Tož taká gotika :-)