Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

NVetesnik.J - Profil | Po 30.10.2017 19:59:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdravím panové, hledím co se tady nenajde za téma, kovář nejsem jen amatér (učeň) kterého to zajímá a rad si přes zimu když je víc času bouchne.

    NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 19:58:52

    PYTLAKS >> Však diskutuj,nikdo ti nebrání :-)

      NBuffalo1969 - Profil | Po 30.10.2017 19:57:51

      Umely_stimul >> ale tak to só betelný sesle...-)

        NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 19:56:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Buffalo1969 >> no nic foukneme tu nějaké železo,ať se držíme jádra pudla

          NPYTLAKS - Profil | Po 30.10.2017 19:55:00

          Umely_stimul >> přečti si první slovo v zadání

            Nhadalicek - Profil | Po 30.10.2017 19:54:39

            Umely_stimul >> no to je pěkná bárka:-) co to je zaa řeku?

              NPYTLAKS - Profil | Po 30.10.2017 19:54:27

              Buffalo1969 >> porazil ho rozhodčí:-(

                NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 19:51:31

                Buffalo1969 >> pochopil :-)

                  NBuffalo1969 - Profil | Po 30.10.2017 19:50:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Umely_stimul >> :-DDDD
                  Já když si vzpomenu, že Sparta včera nebyla schopná normálně porazit Baník, tak se mi chce smíchy brečet.

                    NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 19:47:54

                    Buffalo1969 >> Nevím proč,ale vybavil se mi Matušovič :-))))))))

                      NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 19:46:07

                      Pvl >> Tož chlastat s železnou vírou umí kde kdo :-)

                        NBuffalo1969 - Profil | Po 30.10.2017 19:45:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Umely_stimul >> já su zvyklé...:-))))

                        https://www.youtube.com/watch?v=jJDOhDYzzLA

                          NPvl - Profil | Po 30.10.2017 19:44:41

                          Umely_stimul >> Že vás kovářských tady je :o§))

                            Nsmike - Profil | Po 30.10.2017 19:43:43

                            Umely_stimul >> uz si to davam do ignoru:-) kde se robi, neprekazim! :-)

                              NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 19:37:09

                              Všem kovářským se omlouvám za svoje opilé kamarády,kteří zahlcují tuto diskusi,ale oni se železem neumí a strašně nám to závidí a tak zahlcují tuto diskusi rádoby vtipnými poznámkami :-)

                                NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 19:35:10

                                smike >> :-) taky se u mně nestalo mnoho věcí ;-)

                                  Nsmike - Profil | Po 30.10.2017 19:34:28

                                  Umely_stimul >> a navic, co si nepamatuju, to nebylo! :-)

                                    NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 19:33:36

                                    smike >> No to jsme sice byli na cizím,ale to nevadí kamaráde,že sis nevšiml,že nejsme u mně :-))))))

                                      Nsmike - Profil | Po 30.10.2017 19:32:24

                                      Umely_stimul >> woe, vsak ti taky prodali vychytany rybnik jak Hermankovi :-)))

                                        NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 19:31:08

                                        smike >> Nebudu dělat reklamu Huprovi,že jsem od něj koupil kocábku :-) Mimo to tobě z té lodě nebere,jen osm pařezu a jedna opice :-)