Rybářsko kovářské jádro

Diskuse pro pro všechny od černého řemesla.
Autor diskuse: Umely_stimul - Profil , 28.10.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderují: drvoštěp Profil + hadalicek Profil + Buffalo1969 Profil + Růžowka Profil + Vetesnik.J Profil + OG Profil + Ombré Profil

Nsmike - Profil | Po 30.10.2017 19:28:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Umely_stimul >> poradnou lod dej, woe:-)))

    NBuffalo1969 - Profil | Po 30.10.2017 19:27:45

    hadalicek >> furt lepší než spadnout po Německo..:-)

      NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 19:22:29

      PYTLAKS >> :-) no cement

        NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 19:21:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        hadalicek >> Tak to je cajk ti povím,Já též brouzdám vody ve člunu,ale občas ti mě kémo sfoukne remorkér,to ti ani minn kota nepomůže :-)

          NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 19:19:22

          smike >> njn my jsme si spletli moju robu s lehkou děvou.Dycky jak se otočí zády,tak si ju pletu :-)

            Nhadalicek - Profil | Po 30.10.2017 19:18:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            jinak zpátky k těm rybám...už jsem nebyl tři týdny..minulý týden jsem namontoval nový příďový motor na svoji lodičku že jí o výkendu testnu ale počasí bylo proti:-(

              NPYTLAKS - Profil | Po 30.10.2017 19:17:55

              Umely_stimul >> mi?nikdýýýý,mám doma svoju ženu filoménu:-)

                Nsmike - Profil | Po 30.10.2017 19:16:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Umely_stimul >> a mas po pici:-)))

                  NRůžowka - Profil | Po 30.10.2017 19:16:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Umely_stimul >> tam nějaká dě.ka byla ? Že o tom nic nevím :-)))))

                    NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 19:14:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Buffalo1969 >> A bouchneme ještě jednoho :-)

                      NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 19:12:25

                      PYTLAKS >> nechtěl aby ti to bylo líto ;-)

                        NPYTLAKS - Profil | Po 30.10.2017 19:11:11

                        Umely_stimul >> s tů se milan dnes nepochlubil:-)

                          NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 19:07:34

                          hadalicek >> Nevím,zeptej se Pytlakse ,ten ví všecko a všude byl :-) P:S: jo a jak ho znám,tak tě opraví,že ve slově byli se píše tvrde Y :-))))))))))))))))))

                            NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 19:07:09

                            hadalicek >> tak to je jako u mně :-)

                              Nhadalicek - Profil | Po 30.10.2017 19:06:17

                              Umely_stimul >> A chlebíčky byli?:-)

                                Nhadalicek - Profil | Po 30.10.2017 19:05:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Umely_stimul >> to já taky ne ale máme to stejně,se vždycky někde objevím a smrdí to prací...Je to jako v tom filmu,máte štěstí že jdu právě kolem:-D

                                  NUmely_stimul - Profil | Po 30.10.2017 19:04:46

                                  PYTLAKS >> a o té děvce taky víš????

                                    NPYTLAKS - Profil | Po 30.10.2017 19:04:22

                                    Umely_stimul >> jenom aby:-)

                                      NPYTLAKS - Profil | Po 30.10.2017 19:04:04

                                      Umely_stimul >> cibulové kroužky:-)

                                        NPYTLAKS - Profil | Po 30.10.2017 19:03:15

                                        Buffalo1969 >> nestraš:-)