Dácia logan MCV rybářské a rodinné auto | MRK.cz

Dácia logan MCV rybářské a rodinné auto

Protože MRK ví vše, zakládám tuhle diskuzi jen na toto téma, kde pak po skončení tuhle diskuzi uzavřu. Jde mě o to, že nemám s tímto vozem žádné zkušenosti a autům moc nerozumím, tudíž si nechám od vás poradit, abych nešlápl tak nějak vedle. Jedná se mě o fungl nový vůz na ryby a jako rodinné auto. Kupuji si nové auto poprvé , takže vítám všechny rady od vás co mě poradíte. Moc díky :-)
Autor diskuse: 1Mara - Profil , 18.7.2017 všeobecné - revíry, cestování

Kolik Mára najede km. do první vážnější poruchy ?

A) 0 - 100 km18%

B) 100 - 1000 km7%

C) 1000 - 10000 km7%

D) 10000 - 20000 km16%

E) 20000 - 100000 bez závad .-)52%

Od 20.7.2017 hlasovalo 104 čtenářů.

N1Mara - Profil | So 14.12.2024 13:51:55

FRANK71 >> Neser ty Pražskej fízloni :-))))))

    NFRANK71 - Profil | So 14.12.2024 13:50:49

    1Mara >> proč jako?🤪🤪🤪

      NLosPafkos - Profil | So 14.12.2024 13:42:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Rumun už brzy na Dakaru😄

        Nstandas - Profil | Po 14.10.2024 14:42:33

        1Mara >> :-)

          N1Mara - Profil | Po 14.10.2024 14:38:13

          standas >> No a co je lepšího na tomto světě ? žrát se musí, jinak bys nebyl :-)))

            Nstandas - Profil | Po 14.10.2024 14:33:51

            1Mara >> všechno prožereš Baloune!!! :-)))))))))))))))

              N1Mara - Profil | Po 14.10.2024 14:20:39

              standas >> Mára nemá peníze, pořád něco platí jak kokot :-))))

                Nstandas - Profil | Po 14.10.2024 11:39:32

                sasan111 >> Mára ho koupí, hnědáček je stejně už na odpis.......:-)

                  Nsasan111 - Profil | Po 14.10.2024 5:18:02

                  standas >> Tak ten typ 4x4 bych vzal na milost :-))))
                  Je vidět, že ty "cigánské mercedesy" prostě lidi osloví cenou....a třeba pro mě je to sympatický tah :-))))))

                    Nmlíčnák - Profil | So 14.9.2024 1:32:47

                    sasan111 >> nepij máš zákaz o)

                      Nmlíčnák - Profil | So 14.9.2024 1:26:05

                      drvoštěp >> tak je teď u nás je na Islandu skoro furt prší,zima můj syňator sadi stromky

                      Asi tam nemají bobrů o)
                      Jel bych ,ale ..asi pif paf o)

                        Nmlíčnák - Profil | So 14.9.2024 0:54:27

                        drvoštěp - 29.8.2024 2 degustace vína letošní úrody .
                        Má být dobrá .
                        No teď nevím,esli nebude vínko sklizené z loďky o)
                        Snad ne .

                          Ndrvoštěp - Profil | Čt 29.8.2024 23:13:21

                          sasan111 >> A ty přestaň chlastat😁😁😁

                            Nsasan111 - Profil | Čt 29.8.2024 23:02:36

                            drvoštěp >> Tobě stačí 1-2-3-4 a R jako Rakéééééétááááááááá:-))))))

                              Ndrvoštěp - Profil | Čt 29.8.2024 22:58:30

                              mlíčnák >> Já si na automat netroufnu.😁👍

                                Nmlíčnák - Profil | Čt 29.8.2024 22:57:16

                                drvoštěp >> Moja máti to nebyla ,v Teplicích snad v životě nebyla o)
                                Co se týče automatů , mladý má na Islandu jen tři zgarby a vše automat.
                                Tam manuál snad neexistuje .
                                Vše je o zvyku.
                                Nevím esli bych si zvykl o)
                                No u Japonců bych se možná nechal ukecat o)
                                Suvbaru,Navara a Tojka Laundkruizr...

                                  N1Mara - Profil | Čt 22.8.2024 8:13:53

                                  Jettys >> Já bych jel no .-))))

                                    NJettys - Profil | Čt 22.8.2024 7:22:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Červené karty: BuBu99, Káceč, sasan111