Dácia logan MCV rybářské a rodinné auto

Protože MRK ví vše, zakládám tuhle diskuzi jen na toto téma, kde pak po skončení tuhle diskuzi uzavřu. Jde mě o to, že nemám s tímto vozem žádné zkušenosti a autům moc nerozumím, tudíž si nechám od vás poradit, abych nešlápl tak nějak vedle. Jedná se mě o fungl nový vůz na ryby a jako rodinné auto. Kupuji si nové auto poprvé , takže vítám všechny rady od vás co mě poradíte. Moc díky :-)
Autor diskuse: 1Mara - Profil , 18.7.2017 všeobecné - revíry, cestování

Kolik Mára najede km. do první vážnější poruchy ?

A) 0 - 100 km18%

B) 100 - 1000 km7%

C) 1000 - 10000 km7%

D) 10000 - 20000 km16%

E) 20000 - 100000 bez závad .-)52%

Od 20.7.2017 hlasovalo 104 čtenářů.

N1Mara - Profil | Pá 27.1.2023 21:21:23

drvoštěp >> vždycky dělají i dveře, aby to nebylo poznat. Jsou šikovní 🍺👍

    Ndrvoštěp - Profil | Pá 27.1.2023 21:18:05

    1Mara >> Aha, dveře jsem nevěděl.

      N1Mara - Profil | Pá 27.1.2023 20:59:27

      Poušťák >> hele fabii 1,2. Tříválec ale jezdí to jako čert, 210tis. najeto ale žrout benzínu. Ale šlapeš a jsi v prdeli 🤣🤣👍😀

        N1Mara - Profil | Pá 27.1.2023 20:57:56

        drvoštěp >> no máte. Na to že sundali i dveře které taky stříkali to není zas tolik 😀🍺

          NJettys - Profil | Pá 27.1.2023 19:59:23

          Poušťák >> tuktuk

            NPoušťák - Profil | Pá 27.1.2023 19:52:19

            1Mara >> a co ti půjčili za auto?

              Ndrvoštěp - Profil | Pá 27.1.2023 17:26:04

              1Mara >> Tvl, mazec😂😂

                N1Mara - Profil | Pá 27.1.2023 16:38:57

                drvoštěp >> Tak mě to přišlo na email, tak za opravu blatníka si účtovali 17900kč a za půjčení auta na 10 dnů byla 7300kč :-))

                  N1Mara - Profil | Čt 26.1.2023 20:24:48

                  drvoštěp >> Ty víš že ani nevím ? Oni mě to ani nedali, dali mě jen vyučtování za výměnu oleje :-)

                    Ndrvoštěp - Profil | Čt 26.1.2023 20:21:40

                    1Mara >> Auto už má nový plech ? Kolik byla škoda

                      N1Mara - Profil | Pá 23.12.2022 16:47:24

                      Jettys >> ještě 5 let a Dácie bude lepší jak škodoFka .-)))))

                        Nsasan111 - Profil | Čt 15.12.2022 11:20:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        :-))))) Také spíte s rezervou ??? :-)))))

                          NPedro1 - Profil | Čt 15.12.2022 8:40:39

                          MrKos >> Včetně karoserie a značky auta.
                          To by určitě pojišťovně nevadilo:-)

                            N1Mara - Profil | St 14.12.2022 21:40:40

                            MrKos >> :-))))))

                              NMrKos - Profil | St 14.12.2022 20:41:54

                              1Mara >> tak zase bys mohl na pojistku stavební firmy nechat kromě blatníku zrovna vyměnit i motor, brzdy a tak :-)

                                Červené karty: BuBu99, Káceč, sasan111