Dácia logan MCV rybářské a rodinné auto

Protože MRK ví vše, zakládám tuhle diskuzi jen na toto téma, kde pak po skončení tuhle diskuzi uzavřu. Jde mě o to, že nemám s tímto vozem žádné zkušenosti a autům moc nerozumím, tudíž si nechám od vás poradit, abych nešlápl tak nějak vedle. Jedná se mě o fungl nový vůz na ryby a jako rodinné auto. Kupuji si nové auto poprvé , takže vítám všechny rady od vás co mě poradíte. Moc díky :-)
Autor diskuse: 1Mara - Profil , 18.7.2017 všeobecné - revíry, cestování

Kolik Mára najede km. do první vážnější poruchy ?

A) 0 - 100 km18%

B) 100 - 1000 km7%

C) 1000 - 10000 km7%

D) 10000 - 20000 km16%

E) 20000 - 100000 bez závad .-)52%

Od 20.7.2017 hlasovalo 104 čtenářů.

N1Mara - Profil | St 14.12.2022 9:49:32

Však na vás taky dojde 🤣🤣

    NLosPafkos - Profil | St 14.12.2022 9:35:54

    sasan111 >> třeba si bagrák nyslel, když zahlédl pohozenou dacii, že je železná neděle. Tak přihodil lžíci :-))

      Nsasan111 - Profil | St 14.12.2022 8:27:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      LosPafkos >> Potkali se u Oseka :-))))) Strojník důlní spáč a strojník kanaloš :-)))))) ....hele, pane, to se vyklepe !!! :-))))))

        N1Mara - Profil | St 14.12.2022 4:08:34

        LosPafkos >> jako strojník jsem strojníka poslal do prdele 🍺🤣

          NLosPafkos - Profil | Út 13.12.2022 21:41:12

          1Mara >> jako strojník by jsi to měl pochopit :-)

            N1Mara - Profil | Út 13.12.2022 20:43:55

            MrKos >> No ono je to trochu jinak, to auto stojí na mém zaplaceném parkovišti, ten traktor tam svým způsobem neměl co dělat , ale že opravují vodovodní řád, tak musel zajet pro tu lžíci a při cestě zpět mu vypadla na mé auto .-))

              NMrKos - Profil | Út 13.12.2022 20:26:36

              1Mara >> postavit auto do místa, kde zrovna dneska bagrovi z velké lžíce upadne lžíce malá je náhodou docela umění až bych řekl v podstatě na medaili :-))

                NPedro1 - Profil | Út 13.12.2022 19:56:24

                1Mara >> Jsi chtěl tu lžíci ukrást do sběru, nebo jí vystavit u rybníka jako odpočívadlo?:-)

                  N1Mara - Profil | Út 13.12.2022 18:39:00

                  Smutek >> asi jo :-)))

                    NSmutek - Profil | Út 13.12.2022 18:25:15

                    1Mara >> Ty hajzli Ti toho hovňouska závidí.

                      Nsasan111 - Profil | Út 13.12.2022 13:22:34

                      1Mara >> Oni si na tebja všecí zasedli :-))))))

                        N1Mara - Profil | Út 13.12.2022 12:23:33

                        Jettys >> :-D hele tohle nevymyslíš , ona mu vypadla z velké lžíce ! .-))))

                          NJettys - Profil | Út 13.12.2022 12:06:53

                          1Mara >> jsi chtěl tu lžíci ukrást co?😄

                            NJettys - Profil | Út 13.12.2022 12:06:16

                            1Mara >> ty vole

                              N1Mara - Profil | Út 13.12.2022 11:24:37

                              Já jsem na místo v anketě kolik Mára ujede kilometrů do první vážnější poruchy měl napsat, kolikrát mě čuraci nabourají auto na parkovišti........

                                NMrKos - Profil | So 12.11.2022 22:00:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ndrvoštěp - Profil | So 12.11.2022 15:10:47

                                  sasan111 >> U vás ale jezdí poliši na koni, a za pasem mají šavli😂😂😂

                                    Nsasan111 - Profil | So 12.11.2022 14:13:28

                                    Malab >> Mimo jiné, mám doma Fabiu s 44kW a když nám ju šlohli, tak s ňů zloději ujeli aj policajtom :-)))))
                                    Ta Dáčka musí jezdit jen po rovině a po větru :-)))))

                                      NMalab - Profil | So 12.11.2022 12:47:37

                                      sasan111 >> Známý koupil Eniaq a je s ním spokojený. Když jsme byli Eniaq očumovat v autosalonu projeli jsme RS verzi. Nevím jestli má 340kW, nebo 340HP. Svezení to bylo příjemné a autu s tímto výkonem se dá dojezd odpustit. Nejsem pilot stíhačky, ale mít v autě motor 33kW je málo i pro moji mámu.

                                        Nsasan111 - Profil | So 12.11.2022 11:15:39

                                        Malab >> Dojezd 100km na dvě ploché baterie :-)))))))

                                          Červené karty: BuBu99, Káceč, sasan111