Dácia logan MCV rybářské a rodinné auto

Protože MRK ví vše, zakládám tuhle diskuzi jen na toto téma, kde pak po skončení tuhle diskuzi uzavřu. Jde mě o to, že nemám s tímto vozem žádné zkušenosti a autům moc nerozumím, tudíž si nechám od vás poradit, abych nešlápl tak nějak vedle. Jedná se mě o fungl nový vůz na ryby a jako rodinné auto. Kupuji si nové auto poprvé , takže vítám všechny rady od vás co mě poradíte. Moc díky :-)
Autor diskuse: 1Mara - Profil , 18.7.2017 všeobecné - revíry, cestování

Kolik Mára najede km. do první vážnější poruchy ?

A) 0 - 100 km18%

B) 100 - 1000 km7%

C) 1000 - 10000 km7%

D) 10000 - 20000 km16%

E) 20000 - 100000 bez závad .-)52%

Od 20.7.2017 hlasovalo 104 čtenářů.

NPetr64 - Profil | So 28.1.2023 11:49:51

1Mara >> No. Já se chytl hlavně z důvodu,aby tě náhodou někdo neučinil zbytečně boháčem. Mohlo by ti z toho majetku hrábnout.🤣

    N1Mara - Profil | So 28.1.2023 11:46:12

    Petr64 >> :-)))))))))))) čekal jsem čolkaře, jestli se chytne a ono ty :-)))))))))

      NPetr64 - Profil | So 28.1.2023 11:42:41

      1Mara >> Sem si málem cvrknul.😁
      2 000 = 2 tis; 20 000=20 tis ; 200 000 = 200 tis ; 200 000 000 = 200 000 tis. To prodáváš auto i s povrchovým dolem a okolníma vesnicema.dohromady??👍😉

        N1Mara - Profil | So 28.1.2023 11:31:48

        Malab >> Auto né, ale já jo :-))))))))))))

          Ndrvoštěp - Profil | So 28.1.2023 11:17:19

          Malab >> 😂😂

            NMalab - Profil | So 28.1.2023 11:15:26

            drvoštěp >> Dobrý postřeh. V první chvíli mě souvislost s barvou auta nenapadla. Auto není na asfaltu vidět...

              Ndrvoštěp - Profil | So 28.1.2023 11:08:01

              1Mara >> Tak to bude daň za tu hnědou metalízu.

                N1Mara - Profil | So 28.1.2023 11:06:37

                Malab >> Tak jako můj ovladač funguje dobře, celých 5 let :-)

                  NMalab - Profil | So 28.1.2023 11:02:23

                  1Mara >> Perfektně sepsané. Tohle prostě jen mrzí. Prvoživotní nové člověk bere skoro jako člena rodiny... pamatuji si snad všechno co jsem na autě kdy a kde nechal udělat při které prohlídce...
                  Potom bylo pár dalších aut a dnes ani neznám SPZ současného auta...už vím jen že do nádrže patří benzín, pod kapotu kapalina do ostřikovačů, když se rozsvítí nedostatek oleje mám dolít olej a když chce do plechovka do servisu jedu na preventivku do servisu.
                  Neskutečně mě vytáčí jen nízká životnost baterie v ovladači. Naposledy jsem zamknul auto u benzinky a po zaplacení už jsem ho neodemknul. Je pravda, že ten krám už asi měsíc požadoval baterku v ovladači vyměnit. Na starších autech jsem baterku v ovladači neměnil nikdy a u toho nového krámu každé 3 až 4 měsíce. Je to daň za pohodlí kdy stačí přijít k autu a jen chytit za kliku.

                    N1Mara - Profil | So 28.1.2023 10:38:36

                    Malab >> Tak, auto je staré 5,5roku. první nehoda byla u strýce, kde jsem měnil pneumatiky z letních na zimní, foukal vítr a branka, která byla zaražena trámkem, tak vítr tu branku nadzvedl a ta spadla na haupnu, mám tam dodnes malou pruhlubeň, ale nepatrnou a malinkou. to jsem málem vystřík, že strýc nemá branky v pantech zabezpečený proti vysunutí, ale budiž, stalo se .

                    Další nehoda se mě stala po roce, kde při příjezdu z práce domů při otevření dveří, v domnění, že je udržím, mě vytrhl vítr dveře z ruky tak rychle a takovou silou, že jsem byl rád, že mě ty dveře neutrhli ruku !! .-) Takže to byla také má nehoda a opět vítr.

                    Další nehoda se stala u mě za panelákem na placeném parkovišti, kde stálo zaparkované jen mé vozidlo a čurák co tam neměl co dělat couval a otáčel se u mého auta a naboural mě blatní a přední dveře u řidiče !

                    Další blb mě naboural za jízdy, kde jsem já jel po hlavní a on z vedlejší silnice, kam ani nesměl odbočit v tom směru, co jsem jel já, takže vyjel naproti z vedlejší silnice přes plnou čáru a mě vytlačil radlicí ze silnice. Já jen 50km. v hodině a stejně sem tomu nedokázal zabránit, ten kokot mě prý přes tu radlici neviděl. Bylo to v zimě a byl to sypač sole ! ten mě naboural opět ten samý blatník a přední dveře řidiče !

                    No a poslední kokot mě na tom samém parkovišti, mém placeném, kde jsem měl zaparkované auto, tak jezdil s traktor bagrem okolo mého auta a odvážel si věci ze stavby, co nám tady dělali vodu a jezdil okolo mého auta a vezl si malou podkopovou lžíci ve své velké lžíci na tom traktorbagru a ona mu vyskočila ta malá lžíce z té velké a napálil mě to přímo do mého předního blatníku .

                    Takže mé prvoživotní nové auto, které má po 5ti letech najeto cca60tis. má už 5tou nehodu ! prostě ani za jednu vlastně nemůžu já, možná za tu jak mě vítr vytrhl ty dveře, to byl mžik ! .-)))

                    Nechcete někdo koupit mé auto za 200000tis. ?? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                      NMalab - Profil | So 28.1.2023 10:22:18

                      1Mara >> Kolik najezdíš ročně kilometrů když máš jednu nehodu za druhou? Já jezdím něco mezi 30 a 60 tisíci ročně podle toho jaký je rok a za 20 roků jsem měl dvě nezaviněné nehody.

                        N1Mara - Profil | So 28.1.2023 9:53:18

                        Jettys >> Hele, tady se podívej a pozorně, jak to dělají :-)
                        Tohle je ta nehoda před tím, jak mě naboural ten sypač, naboural mě blatník a přední dveře. A protože aby to nebylo poznat, museli znovu nastříkat i zadní dveře a i přední nárazník. :-)))

                          N1Mara - Profil | So 28.1.2023 8:23:12

                          Jettys >> vždycky to tak dělají a pojišťovna to hradí....fota nemám, ale mají ji oni a i jsem je viděl... Dělají to tak pokaždý 👍

                            Ndrvoštěp - Profil | So 28.1.2023 7:13:00

                            1Mara >> Splynulo ?🙈🙈🙈

                              Ndrvoštěp - Profil | So 28.1.2023 7:12:43

                              Jettys >> 👍👍

                                NJettys - Profil | So 28.1.2023 7:06:35

                                1Mara >> co to je za blbost, proč by lakovali nepoškozenej díl, to by pojišťovna nezaplatila

                                  N1Mara - Profil | Pá 27.1.2023 22:00:43

                                  drvoštěp >> musí aby to splynulo voe 🤣 něco o tom vím, když už mě 4x opravovali 🤣🤣🍺

                                    N1Mara - Profil | Pá 27.1.2023 21:59:56

                                    Poušťák >> 🤣🤣🍺

                                      NPoušťák - Profil | Pá 27.1.2023 21:31:20

                                      1Mara >> já už se lekl že ti půjčili Dácii 🤣🤣

                                        Ndrvoštěp - Profil | Pá 27.1.2023 21:23:06

                                        1Mara >> I když je blatník, tak se dělají dveře ? Dobrý vědět😂😂

                                          Červené karty: BuBu99, Káceč, sasan111